cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a50 one ui 2.5 güncelleme yenilikler

(Topic created on: 12-18-2020 09:28 PM)
97 Views
ahmetcansglk
Active Level 7
Options
Galaxy A

Gördüğüm kadarıyla herhangi bir hata takılma vs yok uzun vadede ne olur bilemem ama sevdim güncellemeyi çeşitli yenilikler var onlardan bahsedeyim 

-ses ayarlarına girdiğinizde ses teması gelmiş klavye sesleri,şarj olma sesi gibi sesleri değiştirebiliyoruz
-klavyeden bahsetmeye gerek yok gayet güzel olmuş
-kamerada farklılık yok ama sanki daha iyi çekiyor gibi geldi,instagram biraz daha düzelmiş

Galaxy A
bende.de güvenlik güncelleme
Ozdemir1237
Active Level 3
Galaxy A
Tşk ederim
0 Likes
BeratGoktas
Active Level 4
Galaxy A
arkadaşlar 2.5 güncellemesi ile edge ekranı geldi mi bulamadım da? 
Galaxy A
edge panel ve aydınlatma android 11 ile gelecekmis kardeşim
A50users
Active Level 9
Galaxy A
ben hizlandigini ve kameranin iyilestigini farketmedim. sanki hic guncellememisim gibi
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
One UI 2.5 güncellemesini yapan arkadaşlar herhangi bir sorun var mı acaba sizlerde bende şuan bayağı iyi bir durumda.
Çok iyi uğraşmışlar.
Umarım diğer modellere kısa zamanda gelir.
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy A
Ben güncelledim gayet güzel ve akıcı olmuş değişiklikler var, Baya güzel sıkıntı yok
0 Likes
hellofheir
Active Level 1
Galaxy A
bugün mü geldi acaba
0 Likes
yavuza50
Active Level 6
Galaxy A

Arkadaşlar uı 2.5 geldi ama pubg de öyle bir kasıyor ki oynanmayacak şekilde buz etkinliği geldi az önce orda 8fps i gördüm instagramda da durduruldu hatası alıyorum arada hep değil can sıkmaya başladi

YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Bu sıkıntılar çoğalmaya başlayabilir size önerim.

Samsung Members - Yardım al - Hata raporları sayfasından hata raporu gönderin.Hata raporunu gönderdikten birkaç gün sonra geri dönüş sağlıyorlar.

Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.Yedekledikten sonra sıfırlayabilirsiniz.

Teşekkürler.