cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a50 minecraft fps

(Topic created on: 04-11-2021 09:09 PM)
194 Views
izuna
Active Level 8
Options
Galaxy A

performans  oyun  modu güç  tasarrufu  kapalı  minecraft  bütün  ayarlar  en düşük  40fps alıyorum  bu normal  mi ? minecraft  tan bahsediyoruz diğer  oyunlarda  sorun yok 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
Uygulama geliştiricine geri bildirim göndereceksiniz cihaz ile ilgili sorun değil uygulama ile alakalı

View solution in context

0 Likes
9 Comments
ertu96
Active Level 7
Galaxy A
Ben de mobile legends 30 fps falan alıyorum sürekli kasıyor. Ya oyunların A50 ye garezleri var yada A50 dedikleri gibi iyi telefon değil
izuna
Active Level 8
Galaxy A
mobile legends full grafik 60fps bende sorun yok ama minecraft 30 40 i geçmiyor
0 Likes
ertu96
Active Level 7
Galaxy A
Hepsini denedim
0 Likes
izuna
Active Level 8
Galaxy A
pil optimizasyonunu kapatıp tekrar dene
0 Likes
ertu96
Active Level 7
Galaxy A
Mobile legends 32 bit versiyonunu yükledim apk olarak savaş alanındaki fps düşmesi çözüldü fakat bu sefer de oyun apk olduğunu algılayıp giriş yapmama izin vermiyor çıldırıcam 😔
0 Likes
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
Cihaz kullanımı kişiden kişiye değişir
Icerigindeki uygulamalar içerikler grafik kartına etki edebilir.ya bahsettiginizden daha düşük fps alırsın yada daha yüksek
Bunlar cihaz kullanımına göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir
0 Likes
izuna
Active Level 8
Galaxy A
butun gereksiz uygulamar devre dışı bütün uygulamaları samsung un kendi uygulamasıyla optimize ediyorum performans modu açık diğer oyunlar sorunsuz minecraft 35fps i geçmiyor antutu testin de de normal puandan yüksek bir puan çıktı diğer a50 cihazlara göre
0 Likes
Solution
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
Uygulama geliştiricine geri bildirim göndereceksiniz cihaz ile ilgili sorun değil uygulama ile alakalı
0 Likes
Begoli
Active Level 4
Galaxy A
Android 10 var bende hala 11 e guncellemedim minecraftta 59 fps civarı. Ama pubgde cok kötü, telefonu ac kapa yapmadan oyun cok kasiyor max 20 fps veriyo ac kapa yapinca daha iyi 40 felan veriyo. Ama minecraft 59fps guncelleme galiba telefonu kötüleştirdi
0 Likes