cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a50 kullanıcıları gene ikiye ayrıldı güncelleme sorunu andorid 11

(Topic created on: 04-25-2021 11:26 PM)
631 Views
LostCrosss
Active Level 5
Options
Galaxy A

arkadaşlar herkese iyi geceler andorid 11 ciddi anlamda sorunlar var.Takılma buglar uygulama hataları benim sorunlarım

-kamera ( odaklama çekim kalitesi ve gece modu sorunu )
-pil ( uygulamalar tam optimize değil olmuyor felaket şekilde pil sömürüyor batarya sağlım iyi durumda).
-şebeke sorunu oluştu a11 güncellemesinden sonra
ama bazı kişilerde yeniden başlatma gibi sorunlar oluyormuş.
ses sorunları ahize gibi onlar bende yok yani herkeste aynı sorun olmuyor farklı farklı sorunlar yaratıyor güncelleme tıpkı one 2.5 da gelen güncelleme gibi malesef gelen düzeltme yazılımında gene farklı hatalar olacaktır bu şekilde böyle gider politika bu zaten telefon 2 yılını doldurdmu etkili performans bekleme zaten a50 kullandığı işlemci kronik problemleri var.herkesin sorunları giderilir durumu olan var olmayan var malum piyasalar pahalı telefon alıncak gibi değil.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Aynen öyle kardeşim dediğin gibi ses sorunu dışında hepsi var bende yeniden başlatma dahil. En çok canımı sıkan Kamera ve pil sorunu. Üzüldüğüm nokta şu zamanında Vodafone dan almıştım cihazı nakit olmadığı için telefonun 2 katı para ödüyorsun 3480 ödemiştim. Aklım olsa samsung almazdım ama sırf ekran için.

View solution in context

Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba LostCrosss,

Yaşadığınız durumları incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

7 Comments
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Evet galiba öyle mesala birçok kişi pubg oynarken çabuk ısınıyor demiş bende pek olmadı aksine daha akıcı halde umarım problemlerin düzelir
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Benim kullandığım A50 de ramde hiçbir sorun yoktur ne olduysa pil için cihazı servise veridk pil değişti ve yazılım atıldı sonra şuan ram sorunu var ve kamera sorunlar aynı muhtelen

Haklı olabilirsin kardeşim hindistannda da çok Bluetooth ve wifi sorunu vardı

Yeni düzeltme güncellemesi test aşamasında bakalım sonuç ne olacak
LostCrosss
Active Level 5
Galaxy A
valla hocam cihazdan pişman değilim severek beğenerek aldım bu andorid olan telefonlar hepsi böyle 2 yıl sonra yavaşlıyor cihazlar yenisini al diyor ama olan var olmayan var.Güncellme yapsan bir dert yapmasan hayırlısı şikayet etsekde kullanmaya devam edicez güncel cihazlar pahalı 2 senede bir telefon değiştircek halimiz yok sonuçta kendi adıma yani herkese teşekkürler burda birbirine yardımcı oluyorsunuz a50 değil samsung ailesi olduk inş yetkililer görür ve dikkate alır :)
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Kardeşim bende bu işi bırakmayacağım bu işi nasıl android 10 da hallettiysek android 11 dede halledeceğiz inşallah
AlfatürkFan
Active Level 1
Galaxy A

Maşallah size baya bilgilisiniz iyi ki bizimlesiniz😊 sizin sayenizde biseyleri öğreniyoruz yuce rabbim sizi başımızdan eksik etmesin

Solution
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Aynen öyle kardeşim dediğin gibi ses sorunu dışında hepsi var bende yeniden başlatma dahil. En çok canımı sıkan Kamera ve pil sorunu. Üzüldüğüm nokta şu zamanında Vodafone dan almıştım cihazı nakit olmadığı için telefonun 2 katı para ödüyorsun 3480 ödemiştim. Aklım olsa samsung almazdım ama sırf ekran için.
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba LostCrosss,

Yaşadığınız durumları incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​