cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a50 arayuzu çok kasıyor

(Topic created on: 05-10-2020 05:35 PM)
136 Views
A50ci
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arayüzce takılmalar oluyor fazlasıyla 

8 Comments
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
bende son güncelşwmeden sonra wp insta brawl stars ta donuyor
Solution
Galaxy A

hocam ilk önce merhaba galaxy store dan one ui ana ekranına güncelleme gelmiş mi diye bak eğer gelmemişse ve hala kasıyorsa ayarlar-->uygulamalardan one ui ana ekranını bulup üstüne tıklayıp depolamaya basıp verileri sil yapın.Bunu yapınca telefonun arayuz düzeni fabrikadan nasıl çıktıysa öyle olacak,herhangi kişisel bir veriniz de silinmeyecektir.

A50ci
Active Level 5
Galaxy A
sağ ok biraz geçti
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
büyük ihtimalle o one uı home güncellemesini yaptıktan sonra oldu kasmalar ben de çok hafif oluyor aradabir bende yeniden başlatıyorum sonra düzeliyor
Jeykx
Active Level 6
Galaxy A
Ana ekranına çok widget koyma hareketli animasyonlu duvar kağıdı kullanma düzenli ve sade olsun cihaz bakımından optimize et rami falan geliştirici seçeneklerini etkinleştirip animasyonları kapat
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
sıfırlamayı deneyin
0 Likes
keremyesil
Active Level 7
Galaxy A
Keşke Android Q güncellemesini telefonuma yapmasaydım.Kamera çok kötü oldu.Telefon Kasıyor.Ve daha One UI 2.0 Güncellemesini tamamlamadan hataları gidermeden A51,S10+ gibi modellere One UI 2.1 veriyorsun önce bir şu sorunları düzelt Samsung.
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba A50ci,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​