cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a50 android 12 konusu haksızlık yapma samsung

(Topic created on: 11-16-2021 01:09 PM)
125 Views
ibrahima24TABa9
Expert Level 5
Options
Galaxy A

a50 android 4 istiyoruz bu yorumlara kulak arkası yapma samsung ve samsung türkiye  iki model de hak eden modeller a50 ve a70  vermezsen onca kullanıcıyı hayal kırıllığına uğratırsın samsung markasına sevgi azalır gibi 

16 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung Türkiyenin elinde değil ki koreden karar çıkıyor. Samsung korenin insafına kalmış 🙂
Galaxy A

doğru dedin ama biraz da ülkeler istekli olursa bu işler olur gibi

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung Türkiye ve isteklilik ikisini yan yana düşünemiyorum 😂
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
ne zaman müşteri memnuniyetini düşündü ki samsung ben senede binlerce aynı şekil aynı tasarıma sahip cihaz çıkarır satar keyfime bakarım düşüncesinde 😊
Galaxy A

evet haklsının samsung müşterilerini düşünmüyor telefonu satar işime bakarım düşüncesinde biraz daha kamuo oluşturursak bu algı kırılır gibi

Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Hayal kırıklığına uğratma gibi bir durum yok ortada. 2 büyük güncelleme zaten aldı. 3 büyük güncelleme listesine dahil edilmedi. O yüzden yeni sürüm beklemeyin. Güvenlik güncellemeleri alır bundan sonra.
Galaxy A
Ne kadar basit senin icin bunu yazman dimi her şey bitiyor senin bu yorumu yazmanla sanki onca kullanan var bu a50 ve a70 yi samsung bunu göz ardı ediyorsa ettsin müsteri kaybeder zaten bazı ülkelerde 2 sırada liderligi kaptırdı
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Her cihaza ömür boyu güncelleme verecek diye bir şey yok. Apple değil sonuçta. Milyon tane cihazı var. Politikaları gereği 2 büyük güncelleme verdi zaten. 3. Büyük güncellemeye uygun görülmedi ve listeye dahil edilmedi bu kadar. Android 12 almış almamış önemli değil. Zaten Android 11 de en güncelle işletim sistemi. 2 3 sene daha götürür cihazı
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
A50 VE A70 CİHAZININ A51-A71 DEN NE GİBİ Bİ EKSİSİ VAR ONLAR ALIRKEN GÜNCELLEME BİZ Bİ KENARA ATILIYORUZ AYRICA SAMSUNG S10 SERİSİNDEN SONRA ÇIKAN CİHAZLARA 3 BÜYÜK GÜNCELLEME SÖZÜ VERDİ SİZİN GİBİ DÜŞÜNÜRSEK O ZAMAN A51 VE A71 içinde android 12 son güncelleme olmak zorunda 😊