cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a50 şarj süresi

(Topic created on: 12-23-2019 12:02 PM)
414 Views
Ekare
Active Level 3
Options
Galaxy A

Selamlar, A50 kullanıcılarına sorum var, şarjınızı tam doldurtuktan sonra ne kadar süre zarfında %15 oluyor?

30 Comments
MrKuzey
Active Level 5
Galaxy A

Bu durum kullanıma göre değişkenlik gösterir.

Ekare
Active Level 3
Galaxy A
Genel olarak mesela siz nasıl kullanıyorsunuz ve ne kadar gidiyor? Çok fazla kullanmıyorum ama çok çabuk %30 gitti gibi, telefonu daha yeni aldım
james59
Beginner Level 2
Galaxy A
Valla bu konuda son zamanlarda herkes sarjdan yana sıkıntı duyuyorum ve inanamıyorum ben aksine çok memnunum iyiki de almışım diyorum 3 ay oldu alalı örnek sabah çıkarttım saat 8 gibi şuan saat 11:45 yüzde 90 da nekadar kullandım yaklaşık yarın saat instagram 10 dk twitter 5 dk gibi whatsap ve akşam olduğunda bitiremiyorum yüzde 45 lerde genelde oluyor
Ekare
Active Level 3
Galaxy A
Valla ben internette şarjdan yana çok iyi diye okudum ama sabah 7de çıkarttım. Bir saat full baktım onun dışında arada bir elime aldım ama saat 12 ve şarj %66
aydın03
Active Level 6
Galaxy A
1 bucuk gün ve 1 gün arası değişiklik gösteriyor oyun olarak 4 saat pubg oynuyorum hdr GAFIKTE ortalama. film izliyorum yoğun kullandığım hâlde a50 modelinde güncellemede sorun yok son sürümde güncelledim
Galaxy A
nasıl o kadar uzun sürebiliyor tanrı aşkına
aydın03
Active Level 6
Galaxy A
önceki telefonum günde 2 kere jarz ediyordum asus markaydı samsung beni baya memnun etti sadece tek sıkıntı var google play de ekranı kitledigimde indirmeyi bekletiyor ekranı actigimda kaldığı yerden devam ediyor
Ekare
Active Level 3
Galaxy A
Ben de yorumlarda hep 1 buçuk gün gidiyor diye okudum açıkçası o yüzden sinirlerim bozuldu ve ben telefonu iki gündür kullanıyorum
aydın03
Active Level 6
Galaxy A
1 aydır kullanıyorum bi sorun yok bende servisle görüş yardımcı olurlar uzaktan erişim isteğinde telefona bağlanarak yardımcı olurlar ekare