cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a50 ısınma ve oyunda hafif kasma

(Topic created on: 06-25-2020 05:31 PM)
1296 Views
brn21
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba 7 ay dır a50 kullanıyorum ve aldığımdan beri pubg oynuyorum son bi haftadır ısınmaya ve oyun içi kasmaya başladı acaba oyundanmi yoksa başka birseymi 

Yardım ederseniz sevinirim saygılar 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba ben Bolt!

Hava sıcaklıkları cihazları etkiliyor. Eğer varsa bir mini fan kullanın ısınmayı azda olsa engelersiniz.

Pubg mobile'dan kaynaklı bir sorun olabilir. Oyun içinde "Ayarlar" Bölümüne girip, Sol alt "Çıkış yap" simgesinin yanında ki "Destek" ibresine tıklayıp sorunu bildirin.

Yazılımsal bir hata olabilir. Gelecek güncelleme ile düzeltilebilir.

Samsung Members hata raporları bölümüne gelip ilgili konu "Aşırı ısınma" seçerek hata raporu gönderin.

View solution in context

7 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba Ben Alfatürk

Havaların ısınması cihazları etkilemektedir

Pubg kaynaklı sorun olabilir . game booster plus kullanmanı tavsiye ederim

Biraz cihazda yazılımsal sıkıntısı var belki o yüzden olmuş olabilr sana tavsiyem

samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim.

BehramGur
Active Level 4
Galaxy A
hayatımda belkide 2ci insansın bu lafı kullanan Havaların ısınması😂 kimse inanmıyor söylesemde. sırf bunun için soğuk havada çıkıp dışarda 10-15 dakika pubg oynamıştım telefon buz gibiydi😅😂 tabi bazı yeni çıkan gamer telefonlarında ısınma çok düşük oluyor daha büyük soğutma sistemi olduğu için. ama bizler kullandığımız modeller orta düźey akıllı telefonlar bu sıcak havalarda pubg gibi ağır bi oyunu oynatırken ısınması normal. birde son zamanlar Pubg güncelleme yaptıkca grafiklerde baya bi geliştirme yapıyor, ve birde server artık doluyor pingler zorlanıyor ve oyuncu serveri doldurdukca baya bi hata çıkıyor ortaya.
BehramGur
Active Level 4
Galaxy A
Kısacası havalar sıcak olduğu için telefon ısıyı kontrolde tutmakta zorlanıyor, pubg serverinde oyuncu artışı da kasmalara neden oluyor. bi cözüm yolu oyunu tamamen düşük çözünürlük ve orta fpsde oynamak.
Tezcanlı
Active Level 6
Galaxy A
aynı sorunu bende yaşamaya başladım son bir haftadır. Ben normal karşılıyorum sabahtan akşama kadar telefon elimden düşmüyor sosyal medya oyun vb hava da sıcak normaldir.
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba ben Bolt!

Hava sıcaklıkları cihazları etkiliyor. Eğer varsa bir mini fan kullanın ısınmayı azda olsa engelersiniz.

Pubg mobile'dan kaynaklı bir sorun olabilir. Oyun içinde "Ayarlar" Bölümüne girip, Sol alt "Çıkış yap" simgesinin yanında ki "Destek" ibresine tıklayıp sorunu bildirin.

Yazılımsal bir hata olabilir. Gelecek güncelleme ile düzeltilebilir.

Samsung Members hata raporları bölümüne gelip ilgili konu "Aşırı ısınma" seçerek hata raporu gönderin.
Abdul9661
Active Level 1
Galaxy A
havaların ısınması ile olabilecek bir sorun olabilir arkadaşlar bence komik değil çünkü güneşli havada cihazım daha çabuk ısınıyor ve kasıyor soğuk havada da aynı şekilde ama ideal hava şartlarında daha performanslı olarak çalışıyor. telefonun bataryası ısıya karşı çok hassastır. soğuktan ve sıcaktan etkilenerek cihaza farklı performans sorunları yaratabilir. iyi günler kardeşlerim.
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
Samsunglarda fps kilidi gibi bir şey var HD de 60fps alıyor sonra telefon hatırlıyor galiba kilit olduğunu hoop 40fps sabit kalıyor (tüm modellerde)
çok saçma
0 Likes