cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a50 ısınma ve kasma sorunu

(Topic created on: 07-12-2021 11:51 PM)
151 Views
izuna
Active Level 8
Options
Galaxy A
Telefonlarda en nefret ettiğim  şey  ısınması  va kasmasıdır tilt oluyorum telefon ısınınca  oyunda  ısınsın  tamam video izliyorum  ısınıyor  instagram bakıyorum ısınıyor arkada sporfiy açık  diye kasma yaşanıyor  oyunda(hafif  oyun ağır  oyun değil)böyle  birsey  olabilir mi ya telefon alıyoruz  kısıtlamalı kullanıyoruz  güç  tasarrufunu kapatınca  gelen  ani siceklik yükselmesini  söylemiyorum  bile 1 kere bile kapatmadım  o güç tasarrufunu telefonu aldığımdan  beri böyle bu güç tasarrufu olayı (normal uygulama veya sistem uygulaması  farketmez bu telefonun böyle  ısınmasını  sağlanyan sadece  yazılımsal  bir sorun mu yoksa sistem uyg ile alakalı  mı? alakalı ise isim vererek sorunlu  uygulamayı  söyler misiniz?)

image

8 Comments
qwertyt
Active Level 6
Galaxy A
Nedeni ne değildir pek bilemiyorum. Ancak benim de bu 555mb güncelleme sonrasında telefon çok ısınıyor tüm gün sıcak bir şey yapmasam dahi çok sıcak. Düz bir telefon araması yapıyorum kulağımı yakıyor. Telefonun güncellemelerden sistemi doldu galiba bende 12-13 GB sistem hafıza yiyor telefondan. Son güncelleme de çok yüklendi galiba anakart yada işlemci çok sıkışıyor sanırım. Ama bende bariz 555mb güncellemeden sonra ısınma başladı.
0 Likes
izuna
Active Level 8
Galaxy A
bende işlemci zorlanması yaşandı gitti 5 saniye telefon
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Güncellemeden önce de ısınma vardı ancak bu kadar değildi ilk defa akşam zamanı günlük kullanımda 37.5 dereceyi gördü telefon
0 Likes
enes0
Active Level 6
Galaxy A
Samsung duy bunu duy herkesi mağdur ediyorsun. Allah sizleri bildiği gibi yapsın yazıklar olsun
qwertyt
Active Level 6
Galaxy A
Kardeşim rezillik ya rezillik öyle hile hurdaya kılıf uydurmaya gidiyorlar ki hele benim başıma getirdikleri pişmiş tavuğun gelmemiştir yani. Samsung almam da aldırmam da artık bundan sonra pişmanlıktan başka bir şey değil.
0 Likes
enes0
Active Level 6
Galaxy A
Allah'a islah ediyorum bunları
Galaxy A
Ani cpu kullanımı fırlaması bende de çok oluyor android 10dayken olmuyordu ne oldu anlayamadım
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Amaterasu1,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes