cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a50 ısınma sorunu

(Topic created on: 07-03-2021 09:08 PM)
89 Views
izuna
Active Level 8
Options
Galaxy A

Son gelen güncelleme  ile gram ısınmayan telefon  ısınmaya  başladı sıcak havayla alakasi yok bulduğum ortama soğuk bile denebilir ve son güncellemeden sonra işlemci  zorlanmaya başladı sıfırladım  fakat sorun düzelmedi wifi kapalı arkada 50mb ram tüketen müzik çalarla şarkı  dinliyorum önümde basit bir oyun telefon ısınıyor!!! bütün  eşitlemeler kapalı  bütün  hepsi arka planda 10tane uygulama  derin uykuda oyun telefon ısınıyor SÖZDE  DÜZELTME GÜNCELLEMESİ DÜZELTMEK YERİNE  BOZUYORLAR HERŞEYİ sonra SÖZDE bu sorunları  düzeltmek  için  güncelleme  geliyor eski sorunları düzeltmiyorlar üstüne  eski sorunlar var yeni güncelleme de gelen  sorunlar  ekleniyor bu sonsuz döngüye  girmiş a50 yi bitirdiler zaten artık  fişini çekecekler diye düşünüyorum

6 Comments
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba Amaterasu0,

Maalesef Samsung Galaxy A50 modeline gelen Haziran ayı sözde "Düzeltme Güncellemesi" cihazı daha kötü hale getirdi.

Haziran Ayı güncellemesindeki tek iyi nokta Gece modunun düzelmiş olması fakat cihaz aşırı ısınıyor ve şarj dolma süresi daha fazla artmış bulunmakta.

Bu sorunlar cihazı sıfırlayarak çözemeyiz.

Yapabileceğimiz tek işlem Hata raporu yollamaktır.Ne kadar hata raporu yollarsan o kadar olumlu sonuçlar alabiliriz.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/ÖNEMLİ-A50-Güncelleme-Sonrası-Özet/td-p/8883486

Sabah bende A50 için bir gönderi paylaştım göz atabilirsiniz.

Teşekkürler.
izuna
Active Level 8
Galaxy A
kamera ile alakam bile yok benim ben oyun oynayan birisiyim her güncelleme de olduğu gibi sorunlar düzeltilmedi yeni sorunlar ortaya çıktı işlemci zorlanmaya başladı kamerayı ben yılda 1 kere açıyorum
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Söylediğinize kesinlikle katılıyorum fakat elden gelen bir şey yok yapabilecek tek şey hata raporu 😀

Umarım Samsung yaptığı hatayı kabul eder ve hatasını düzeltir.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

A50 kurumsal bir model hemen fişini çekemezler çok yanlış bir düşünce , sorunları çözecekler Agustos ayında diğer seriler çok düzgün değil A50 nasıl ısınıyorsa M31 ,M30S, M31S, ve A51 de aynı şekilde ısınıyor
Umut_
Active Level 3
Galaxy A
Güncelleme sonrasında M serisinde de aynı sorunlar oluştu. Elden gelen tek şey hata raporu yollamak malesef. Ben de hata raporumu ( raporlarımı :) ) yolladım beklemedeyim. 🤷🏻‍♂️
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Amaterasu0,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​