cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a32 menü ve ara geçişlerde bildirim panelinde kasma

(Topic created on: 05-30-2022 07:23 PM)
176 Views
legolasd
Active Level 1
Options
Galaxy A

bu soruna çözüm bulan var mı bi ton para verip 0 telefon alıyoruz karşılaştığımız soruma bak

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Arayüz verilerini temizleyip deneyebilirsin telefon arada bir yeniden başlatıp kullanmaya devam etmeni öneririm ayrıca verilerini yedekleyip fabrika ayarlarına dönecekte performans olarak normale dönmesini sağlayabilirsin android 12 ile kullanıyorum güncellemeyi yaptıktan sonra da format atma gereği duymadım çünkı kullanıma engel kasma donma gibi problemlerle karşılaşmadım

View solution in context

4 Comments
Solution
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Arayüz verilerini temizleyip deneyebilirsin telefon arada bir yeniden başlatıp kullanmaya devam etmeni öneririm ayrıca verilerini yedekleyip fabrika ayarlarına dönecekte performans olarak normale dönmesini sağlayabilirsin android 12 ile kullanıyorum güncellemeyi yaptıktan sonra da format atma gereği duymadım çünkı kullanıma engel kasma donma gibi problemlerle karşılaşmadım
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
Bende de A32 var böyle bir sorun yaşamıyorum mesela. Hiç de sıfırlamadım
0 Likes
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
Hocam bende de bu sorun vardı Android güncellemesinden sonra biraz düzelttiler. İstersen sıfırlamayı dene. Telefondaki işlemci biraz kötü pek de bir şey beklememek gerek.
0 Likes
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
Bi ton para dediğiniz diğer büyük ülkelerde çerez parası 😢 🤣
0 Likes