cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a31 ekran gelmemesi

(Topic created on: 05-20-2022 03:54 PM)
64 Views
a53kullanıcısı80
Active Level 5
Options
Galaxy A

arkadaşlar bu gün a31 telefonu elime aldım ekran çok az renk karışması gibi yani zar zor görünüyor defalarca aç kapa tuşu kullanmama rağmen giç bi şekilde düzelmedi bi kaç dakika sonra kendi kendine geldi ama bi kaç saat sonra tekrar aynı sorun çıktı şuan için de gayet normal şekilde 

çalışıyor sebebi nedir
1 Comment
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Bu durumun kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum.
Uygulamalar ekranına geliyoruz Samsung menbırs
Uygulamasına tıklayıp giriyoruz alt tarafta yer alan destek veya yardım alın bu türlerden bir yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun tıklayın uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün sorunlarınızı ayrıntılı bir şekilde yazın önemli ayrıntıları eklemeniz gerekiyor kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakın sorunun sıklığını seçin hata raporunu gönderin.
Arka planda kayıt oluşturulurken Samsung menbırs
Uygulamasını kapatmayın uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar mutlaka birkaç dakika uygulama içerisinde beklemeniz gerekiyor rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir.
Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.
Konu ile ilgili olarak yetkililer cihazı inceledikten sonra uygulama üzerinden mümkün olan en kısa zaman içerisinde bir geri dönüş sağlayacaklardır.