cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a31 bildirimlerin 15 20 dakika sonra gelmesi

(Topic created on: 02-25-2021 04:17 PM)
517 Views
ea31
Active Level 6
Options
Galaxy A

Herkeste böyle mi bilmiyorum instagram olsun başka uygulama olsun bildirimler açık, ses açık, edge aydınlatması açık ve 3 dakikada tekrar et bildirimi açık olmasına rağmen bildirimler çok geç geliyor bana. Tesadüfen girip bakmasam mesaj geldiğinden bile haberim olmuyor. Bildirimi hemen nasıl alıcam? Neden oluyor bu? Ve nasıl düzelecek? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba eyt35,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Fabrika ayarlarına dön işlemini sağlamanıza rağmen sorun devam eder ise, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

12 Comments
byumuti
Active Level 3
Galaxy A
Ayarlar > Bildirimler > Durum Çubuğu'nu açtıktan sonra Tüm Bildirimler'i seçin. Sorununuz büyük ihtimalle düzelecektir.

Saygılar.
ea31
Active Level 6
Galaxy A
teşekkür ederim ama ayarım o şekilde benim şimdi kontrol ettim.
byumuti
Active Level 3
Galaxy A
Bildirimleri kontrol eden bir üçüncü taraf bir yazılım yüklemiş miydiniz? Eğer yüklediyseniz,

Ayarlar > Erişebilirlik > Yüklü Servisler
bölümünden devre dışı bırakmayı deneyin.
ea31
Active Level 6
Galaxy A
hayır beyfendi yüklemedim
byumuti
Active Level 3
Galaxy A
Son seçenek olarak şu kalıyor. Ayarları açın.

Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil > Uygulama güç yönetimi'ni açıp Uyku modundaki uygulamalar'a tıklayın oradan bildirim alamadığınız uygulamalar listedeyse kaldırın.

Dilerseniz otomatik uyku koduna almayı kapatın.

Hayırlı günler.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İnternet ile alakalı bendede bazen geç geliyor telefon uykuyamı dalıyor ama genel olarak İnternet ile alakalı bide günlük yeniden başlat
ea31
Active Level 6
Galaxy A
wifi ve mobilde açık ben de ilyas bey bağlantıdan olduğunu sanmıyorum her gün olmasada arada telefonu yeniden başlatıyorum. teşekkür ederim cevap için.
ryzediven
Active Level 6
Galaxy A
Güvenli internet kullanıyorsanız bundan olabilir. Özellikle Türk Telekomda büyük sıkıntı yaşanıyor. Ben de bunun mağduruyum. Güvenli İnternet nedense bazı uygulamaların bildirim göndermek için kullandığı servisleri engelliyor ve bildirim gelmiyor. Ancak mobil veriye, güvenli internet kullanmayan başka bir WiFi'ye, veya bir VPN'e bağlandığınızda bildirim yağmuru başlıyor. Sizin için çok önemli değilse güvenli internet varsa kapatmanızı öneririm
ea31
Active Level 6
Galaxy A
bilmiyordum bunu çok teşekkür ederim size bilgilendirmeniz için🙏