cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a30s yazılım

(Topic created on: 04-25-2020 11:47 PM)
361 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Anlayanlar cevaplasın benim telefonum android 9 bi üst sürüm yayınlandı ben bu üst sürümü zip dosyası olarak recovery mod da flashlarsam garanti dışına çıkar mı (sürüm resmi sürümdür)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yusuf27
Active Level 1
Galaxy A
resmi türkiye sürümünü indirdiğiniz takdirde garanti dışı kalmaz
farkli rom,root işlemi uygulamadıgıniz sürece yazilimi atarken geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama ve oem kilidini acmanız lazim dikkatli olmanızda fayda var cihaz brick olabilir elektrik kesintisi veya yarıda kalma gibi ihtimaller söz konusu olduğunda bunlara dikkat etmenizi öneririm

View solution in context

6 Comments
bilgişlenur
Active Level 5
Galaxy A
berat aynı model benim tel yazılım gelmedi bizlere nerden buldun
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
benim söylemek istediğim zor birşey en az 3.5 gb dosya indirmeniz gerekir güncellemeyi ayarlardan indirmek için 2 ila 4 gün beklemeniz gerekir bilgisayarınız var ise smart swich programı üzerinden güncelleyebilirsiniz
0 Likes
BehramGur
Active Level 4
Galaxy A
yanlış hatırlamıyorsam root yapmadığımız sürece garanti bozulmuyor, ama yine de beklemekte fayda var. birde orta segment modelleri daha ust android surumlerine yukseltmek yavaslatabilir cihazi.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
muhtemelen
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
ben de onun yerine androidin kendi recovery modunda flashlasamda sonraki güncellemeleri almaz mıyım
Solution
Yusuf27
Active Level 1
Galaxy A
resmi türkiye sürümünü indirdiğiniz takdirde garanti dışı kalmaz
farkli rom,root işlemi uygulamadıgıniz sürece yazilimi atarken geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama ve oem kilidini acmanız lazim dikkatli olmanızda fayda var cihaz brick olabilir elektrik kesintisi veya yarıda kalma gibi ihtimaller söz konusu olduğunda bunlara dikkat etmenizi öneririm