cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a30s oyuna girince yeniden başlatma

(Topic created on: 10-30-2020 10:35 AM)
104 Views
sektor123
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar mobile legends diye bi oyun oynuyorum sadece telefonumda o oyun yüklü telefonum 64 gb 4 gb ram ve bende sadece 29 gb depolamam var genelde oyuma giriyorum mac başlıo telefon kendini yeniden başlatiyo oyun icindede değil maca başladığım anda bu 2.yasayisim 3 4 gün öncede aynısı oldu bi öneriniz varmi napmam lazım lütfen sıfırlama önermeyin çünkü daha telefonu geçen hafta sıfırladım arkadaşlar hata raporu gönderdim fabrika ayarlina sıfırla diyorlar ama.ben geçen hafta sıfırladım bidaha gönderdim geçen hafta sıfırladigimi söyledim yazılım güncellemesi ile duzelirmi sizce cünkü bu uygulamayı bayadır kullanıyorum sosyal medya fln onlarda yeniden baslatma olmadi sadece oyunda oluyo 

4 Comments
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Eğer oyunla ilgili bir optimizasyon sıkıntısı varsa bu durum yaşanabilir. Ayarlar - Uygulamalar - Mobile legends - Depolama - Veriyi sil işlemini bir deneyebilirsin.
Fakat bu işlem oyunda ki bütün verileri silecektir. Ek dosyaları yeniden indirmen, eski verilerini yüklemek içinse oyunun istediği gereksinimleri yapman gerekicek.
Birde oyuna yeni gelecek güncellemeler ile sorun düzelebilir. Ayrıca bu sorun için oyun geliştiricilerine geri bildirim gönderebilirsin.
0 Likes
sektor123
Active Level 5
Galaxy A
veriyi sildim sence olurmu
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Umarım, düzelir diyelim. Eğer sorun tekrar olursa oyun geliştiricilerine geri bildirim gönder ve gelecek güncellemeleri bekle.
0 Likes
sektor123
Active Level 5
Galaxy A
ya hata raporu gönderdim geçen hafta sıfırladigimi belirttim yine sıfırla diyo bu nedir gerçekten hiç mi başka çözümü yok ya gerçekten çok ilgisizlik var tek dedikleri fabrika ayarlarına sıfırla sadece bu
0 Likes