cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a30s kasma [geçenki gonderinin devamı]

(Topic created on: 03-12-2021 06:14 PM)
262 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

bazî arkadaşlar bundan 2 önceki gönderimde yorum olarak kasmasını sebebini uygulama optimizasyonuna bağlamış ben menü derken ayarlar ve telefonun temel uygulamalarını kastetmiştim moderatör güç tasarufu kapatmamı söylemiş hayatımda hiç açmadım ki

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba BeratÖner,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Teal
Active Level 5
Galaxy A
o güç tasarufu hazır cevap
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
moderatörler elleriyle yazmaz zaten
Teal
Active Level 5
Galaxy A
evet😂
Galaxy A
mart guncellemesi ne zaman?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
bi önceki gönderimde belirttim
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba BeratÖner,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes