cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a30 hoparlör

(Topic created on: 01-29-2020 02:41 PM)
169 Views
KaanErsoyS23
Active Level 8
Options
Galaxy A
Dünkü attığım postta ses ile ilgili sorunumun olduğunu yazmıştım yorumları okuyamıyorum modlar neden kapattınız konuyu siz görebiliyorsanız kopyalar mısınız en sonki modun cevabını 

image

Bu post 
15 Comments
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy A

Herhengi bir şarkı açın ve en son ses ayarında dinleyin. (Bu diyeceğim olay mesela ncs eartquake yazın youtubeye daha net anlaşılıyor). En son seste dinlendikten sonra bir de sesi ses kısma tuşundan 1 tık kısıp dinleyin. İki ses arasında çok fazla ses farkı var en sona alınca ses çok tizleşiyor ve anlaşılması zorlaşıyor. Ama 1 tık kısık hali daha anlaşılır ve bass tiz oranı daha düzgün. Aradaki ses düzeyi de 1 tık azaltmama rağmen çok fazla sadece benim telefonumda mı sıkıntı var acaba siz de dener misiniz bi 

victorhugo
Active Level 9
Galaxy A
merhaba
tozlanma felan yoksa teknik servise götürüp baktırabilirsin çok rahatsız edici ise
0 Likes
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy A
her videoda oluyor bu durum donanımsal diye düşündüm ben şahsen a30 kullanan biri yorum yaparsa sevinirim deneyipte
0 Likes
victorhugo
Active Level 9
Galaxy A
A30 cihazı annem kullanıyor öyle bir sorunu yok
0 Likes
Eymen
Active Level 3
Galaxy A
A50 de aynı sorun var
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
bende sorun yok ama en sonda açıp bir tık düşürünce arada büyük bir **bleep** olmuyor bende. Hapörleri temizlediniz mi?
Telefonunuzu yeniden başlatın ve tekrar deneyin ( Hapörleri temizledikten sonra)
Sadece sizde yok bu sorun diye düşünüyorum. Bazen bendede arada çok **bleep** oluyor..
#D
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
**bleep** : f a r k
0 Likes
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy A
temizlikle alakalı değil aldığım gün bile **bleep** etmistim ama sormamıştım donanımsal büyük ihtimal sıfırlasam da düzelmiyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
keşke önceden cihaz değişimi yapsaydınız yada iade etseydiniz
#D
0 Likes