cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a30 şarjının yuzde 15ten sonra cok çabuk düşmesi

(Topic created on: 01-16-2021 01:51 AM)
999 Views
hakanhkn
Active Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar  telefonum samsung a30  ve bisey soracam son günlerde  telefonu yuzde 60 ta bırakıp yatıyorum  uyanınca  yuzde 10 oluyor oda hemen bitiyor ztn  baska yasayan varmi acaba

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba hakanhkn,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
14 Comments
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
Kanka arka planda uygulama açık birakma
hakanhkn
Active Level 2
Galaxy A
hepsine baktım hatta sıfırladım yine ayni batarya durumu iyi diyor
Yaman0
Active Level 6
Galaxy A
interaktif kontrollerden pil sağlığına bak iyi ise sorun yoktur benimde telefonum a30 son Güncelleme sonrası çok hızlı bitmeye şarji basladi diğer guncellemeyi bekleyeceğiz
hakanhkn
Active Level 2
Galaxy A
pil sagligi iyi diyor sendede yuzde 20den sonrasi su gibi dusuyormu yoksa bende tekmi
Yaman0
Active Level 6
Galaxy A
evet aynısı oluyor dostum çoğu a30 kullanıcısı aynı sorunu yaşıyor bende biktim artik
hakanhkn
Active Level 2
Galaxy A
teşekkürler
Yaman0
Active Level 6
Galaxy A
rica ederim
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
uygulamaları uyku moduna alin
hakanhkn
Active Level 2
Galaxy A
aldim yine ayni sonuç cok sacma bir durum almis servise gondersemde bos olacagini biliyorum bdh bu konuda cok duyarsiz 3 kere gondermem gerekecek