cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a23 one ui 5.1 problem

(Topic created on: 03-08-2023 09:25 PM)
141 Views
hayriye7
Active Level 1
Options
Galaxy A

cihazı ui 5.1 güncelledim. telefon ekranı arada sırada kararıp kilit ekranına dönüyor. instagramda videolar ağır çekimle yürüyor. güncelleme sonrası sorunsuz cihaz berbat bir hale geldi teli sıfırladım yine aynı . nasıl eski sürüme geri getirebilirim ? servise götürsek geri sürüme dönebilirmi ?

10 Comments
BbglGamer
Active Level 6
Galaxy A
Verilerinizi yedekleyin ve cihazı fabrika ayarlarına geri döndürün. Stabilitesi düzelecektir
Galaxy A
kuran kişilerin hemen hemen hepsinde kamera sorunu var maalesef.Bu yüzden yeni güncellemeyi beklemenizi öneriyorum.
hayriye7
Active Level 1
Galaxy A
ne gibi? daha bugün kurdum kamerayı test edemedim
Galaxy A
kamerada takılma,video çekerken donma vb.sorunlar çoğj kişide oluşmuş.5.1 biraz sorunlu sanırım.
0 Likes
Galaxy A
Telefon sanki yeniden başlatmışsınız gibi ekrana SAMSUNG yazısı gelip kilit ekranına mı dönüyor?
0 Likes
hayriye7
Active Level 1
Galaxy A
samsung yazısı hariç gerisi aynen
0 Likes
Galaxy A
Samsung güncellemeleri sonrası bahsettiğiniz şekilde sorunlar ortaya çıkması üzgünüm ama normal hale geldi artık. İşin kötü tarafı bu durumu kabullenip kısa sürede yeni bir güncelleme ile sorunu ortadan kaldirmaktan acizler maalesef. Zorla Apple'a sevk ediyorlar
MMa34
Active Level 6
Galaxy A
Önbellek temizlemesi yapın ya da sıfırlayın. Bende a23 kullanıyorum fakat dediğiniz problemlerin hiçbirini yaşamadım. Aksine telefonum daha hızlı şu an
0 Likes