cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a21s kendi kendine dokunma işlemi yapıyor

(Topic created on: 12-30-2020 08:25 PM)
857 Views
Rprazd
Active Level 1
Options
Galaxy A

Cidden artık sinir bozucu olmaya başladı. Ekranın alt kısımlarında bazen kendi kendine dokunuyormuş gibi oluyor. Örneğin klavye açıksa kendi kendine random tuşlara basılıyor. Veya instagramda ise önerilen profillere giriyor. Bir de bu  tek seferlik değil bir çok kez peş peşe basılıyor. 

6 Comments
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
hocam bende öyle bir sorun yok hata raporu bildirdi iseniz zaten bulundunuz members uygulaması yada smart tutor telefon ayarları istemiş olabilirmisiz virüs taraması yaptınız mi
Rprazd
Active Level 1
Galaxy A
Yapmadım ama virüs olduğunu düşünmüyorum son güncellemeden sonra başladı bu sorun. Ama yine de bakayım bir.
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
McAfeee yuklemenizi öneririm herseye karışıyor:)
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
hocam müşteri hizmetine hata raporu gönderdiniz mi yada aradınız mı uzaktan kontrol var smart tutor eger öyle ise korkacak bisey yok
mustafa066666
Active Level 6
Galaxy A
arada ben de de oluyo telefonun ekranı nemli olduğundan oluyo bende kurulayınca geçiyo
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Rprazd,

Ben Siyah, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

• Cihazınızın dokunmatik ekranını koruyan herhangi bir ekran koruyucu bulunuyorsa çıkartıp tekrar kontrol edebilirsiniz.

• Dokunmatik ekrana, ekran koruyucusu veya isteğe bağlı aksesuarlar takarsanız, dokunmatik ekran düzgün çalışmayabilir.

• Cihazınızın yazılımının en yeni sürüme güncellendiğinden emin olun.

• Dokunmatik ekran nemli ortamlarda veya suya maruz kaldığında arızalanabilir.

Sorun halen çözülmezse;

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes