cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a21s garanti

(Topic created on: 12-09-2022 08:32 PM)
139 Views
buuuraaaa
Active Level 5
Options
Galaxy A

A21simi 3. kez garantiye gonderecegim degistirirlermi telefonu

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Merhaba, cihazı yetkili servise gönderirken veya teslim ederken değişim veya iade talebinizin olduğunu iletmelisiniz tabi garanti süreniz devam ediyorsa. Servis çalışanları talebiniz üzerine eğer hakkınız var ise size gerekli bilgiyi aktarıyor olacaktır tabi cihazı inceledikten sonra

View solution in context

5 Comments
buuuraaaa
Active Level 5
Galaxy A
ama ilk gonderimde ekran fln degisti gelince ekrani piksellesti tekrar gonderdim simdide mikrofonu kalitesizlesti
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Ver tüketici hakem heyetine aynı sorunları yaşadım değiştirmediler ekran 7 ay oldu değişeli aynı sorun başlıyor yavaş yavaş
0 Likes
buuuraaaa
Active Level 5
Galaxy A
Telefon guzel ama whatsappdan goruntulu konusurken benim sesim gayibten gelio gibi anlasilmio
0 Likes
Galaxy A
Yo neden çıktı bu fabrikasyon hata varsa öyle ayrıca ucuz telefonsada yapmazlar bile pahalı cihazlarda olur
0 Likes
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Merhaba, cihazı yetkili servise gönderirken veya teslim ederken değişim veya iade talebinizin olduğunu iletmelisiniz tabi garanti süreniz devam ediyorsa. Servis çalışanları talebiniz üzerine eğer hakkınız var ise size gerekli bilgiyi aktarıyor olacaktır tabi cihazı inceledikten sonra