cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a21s dokunmatik sorunu ?

(Topic created on: 03-13-2021 05:42 AM)
150 Views
ahmet16
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Baktığım kadarıyla çoğu kişide bu sorun var. Dokunmatik bazen görmüyor. Bi yere 3 kere falan bastığımda görüyor. Özellikle oyun oynarken aşırı sıkıntı çıkartıyor. Dokunmatik testinde sorunu belli edemiyoruz. Bunun çözümü yok mu ? Servise göndersem düzeltilir mi? Yoksa güncelleme gelicek mi dokunmatikle ilgili ? Beni çok rahatsız ediyor bu durum.

13 Comments
BurhanA21S
Active Level 9
Galaxy A
ahmet16
Beginner Level 4
Galaxy A
konuya baktım ama malesef benim duruma uygun değil. telefon daha 3 günlük kaskosu olduğundan koruyucu cam kullanmıyorum. dokunmatik sorunu ilk gününden beri var. özellikle ekranın köşelerini görmüyor. telefonu özelliklerine bakarak aldım ama şu an aşırı pişmanım
0 Likes
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
benimde oyle
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ahmet16,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

0 Likes