iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

a20

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-29-2020 02:58 AM)
emre65
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy A

a20 android 10 güncellemesi ne zaman gelicek

20 Yorum
a20ozzy
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
yarın gelse güzel olur
BerkantA30s
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
Az kaldı son 8 ülke Haziran başında gelmesi bekleniyor eninde sonunda gelecek zaten
Alibulut
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
KARDEŞİM BÜTÜN TELEFONLARA ANDROİT 10 GÜNCELLENMESİ GELCEKMİ TELEFEONLARIN HEPSİNE YANİ DOKUZDAN ONA YÜKSELECEKMİ PEKİ ANDROİT 10 A
BerkantA30s
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
Dostum sana şöyle diyeyim Android 8 ile çıkan telefonlar Android 10 u garanti alacaktır Samsung hiçbir cihaz farketmeksizin 2 büyük güncelleme veriyor M10 a da gelecektir net bir tarih bilmiyorum ama kesin gelecektir
Alibulut
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
ANDROİT 10 DA AĞIR ÇEKİM VARMI YENİ AĞIR ÇEKİM KAMERA GELIRMİ BERAT KARDEŞIM BENİM TELFONUMDA AĞIR ÇEKİM YOK SAMSUNG M10 DA ANDORİT 10 DA AĞIR ÇEKİM OLURMU GELİRMİ
0 Övgü Puanı
BerkantA30s
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
Cihaz farklılığına göre geliyor Her cihaz da farklı bir özellik bulunduğu için belli olmaz geledebilir gelmeyedebilir net bir bilgi veremem sana verirsem de seni yanıltmış olurum
Alibulut
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
OK KARDEŞİM BAK BEN TELFONUMU İLK ALDIĞIMDA AĞIR ÇEKİM YOKTU İÇ YOKTU DAHA DOĞRUSU BENDE AĞIR ÇEKİMİN GELMESİNİ ÇOK İSTİYORUM TELEFONUMA BERAT KARDEŞİM AĞIR ÇEKİM TELEFONA İNDİRİLİYORMU BİLGİSAYARDAN TELFONA BUNUN İÇİN BİR BİLGİNİZ VARMI BERAT KARDEŞİM
0 Övgü Puanı
BerkantA30s
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
Yok kardeşim indiremiyorsun daha doğrusu indirsen bile telefonun çökebilir Sen en iyisi Android 10 güncellemesini bekle sana diyeceklerim bu kadar
Alibulut
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
OK ANDROİT 10 DA OLUNCA ÇOKMEZ DEĞİLMİ BERAT KARDEŞİM TELFONDA YENİ YENİ UYGULAMALAR YENİ DEĞIŞİKLİKLER OLURMU PİL ÖMRÜ UZARMI BERAT MİLLET BUNUN İÇİN BİR BİLGİNİZ VARMI
0 Övgü Puanı