cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a20 samsung garanti

(Topic created on: 10-31-2020 08:11 PM)
296 Views
alimert_S20FE
Active Level 8
Options
Galaxy A

Arakadaslar benim sarjim yüzde 15 e gelince 2 dakika icinde kapaniyodu samsung servisine samsung ankara bdh iletisime gönderdim ve sanirim ana kart ve bataryada dahil olmak üzere 5 parça degişilmiş ve gayet güzel olmuş şarjimın durumu sizce de iyi değil mi ?

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Gayet güzel bir liste.
Bence parçaların değismesine değmiş çok guzel bir pil performansi kazanmişsiniz.
Umarım yorumum sizlere faydalı olmuştur.
Eğer faydalı olduysa ve çözüme kavustuysanız yorumumun sağ 3 noktasından çözüm kabul edebilirsiniz.

View solution in context

Solution
Galaxy A
kardeşim

şarjınızin durumu gayet normal seviyelerdedir. ve daha stabilize edilmis güzel degerler veriyor.

Ayrica servise verdiyseniz zaten kötü olması saçma olurdu.

umarım faydalı olmuştur eğer faydalı olduğunu düşünüyorsan çözümü kabul eder misin.

iyi akşamlar dilerim kardeşim.

Teşekkürler:)

SoloTurkxGalaxyS20

View solution in context

11 Comments
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Gayet güzel bir liste.
Bence parçaların değismesine değmiş çok guzel bir pil performansi kazanmişsiniz.
Umarım yorumum sizlere faydalı olmuştur.
Eğer faydalı olduysa ve çözüme kavustuysanız yorumumun sağ 3 noktasından çözüm kabul edebilirsiniz.
alimert_S20FE
Active Level 8
Galaxy A
bencede bekledigimden daha ćok yardimci oldular
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Evet yetkili servis Güzeldir.
Çok ilgililer
Solution
Galaxy A
kardeşim

şarjınızin durumu gayet normal seviyelerdedir. ve daha stabilize edilmis güzel degerler veriyor.

Ayrica servise verdiyseniz zaten kötü olması saçma olurdu.

umarım faydalı olmuştur eğer faydalı olduğunu düşünüyorsan çözümü kabul eder misin.

iyi akşamlar dilerim kardeşim.

Teşekkürler:)

SoloTurkxGalaxyS20
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Knk senin gibi bende "Umarim yorumum sizlere faydali olmuştur.
Eger faydali olduysa ve çözüme kavustuysanız yorumumun sağ 3 noktasindan çözüm kabul edebilirsiniz" diyebilirmiyim?
Galaxy A
tabiki sormana gerek yok kankam benim.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
tamamdır teşekkür ederim😊
Galaxy A
aslında ben teşekkür ederim niye biliyor musun senin gibi sormaktan ziyade sormadan alıp yapanlar görüyorum ama olsun sıkıntı yok knkm
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
İyi de bu forumda Forum kurallarına uyduğun sürece özgürsün yani isteyen kişi Eğer yorumu işinize yaradıysa çözüm kabul eder misiniz diyebilir bu benim düşüncem

ÆREAN
:)