cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a20 problemi bitmiyor !!!!!!

(Topic created on: 07-20-2020 11:30 PM)
279 Views
Mernik
Active Level 3
Options
Galaxy A

Ya gerçekten bıktım artık bu telefondan. Ortası yok telefon arızasinin her gün dokunmatiginde sorun yaşıyorum. Şimdi de instagram da ya da herhangi bi yer de gezinirken kendi kendine dokunuyor beğeniyor ya da site içine giriyor biktim artık biktiiiiiiiiimmmmmmmmmm

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Mernik,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
10 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem

samsung members üzerinden intreaktiklerde dokunma problemini kontrol etmenizi tavsiye ederim eğer sorun varsa en yakın servise gitmeni tavisye ederim

Birde kardeşim ekran koruyu varsa pis olduğu zaman yapabiliyor birde ayarlara girip dokunma hassasiyetini kapatmanı öneririm eğer sorun halen düzelmiyorsa

En yakın zamanda samsung servise vermeni tavsiye ederim
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Son gönderime bakabilir misin? :) Seni etiketlemiştim. :)
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Bu arada banada aynısını yazdın. Yazdığın yazı bÖyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm demiştin. " Hangimiz e üzgünsün benim yasadigim sorun için mi daha üzgünsün? Bu arkadaşın yaşadığı sorun için mi? Daha üzgünsün. 😄 😄 😄
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
ikinizede üzgünüm 😂😅😀
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
hee 😄 öyle söylede karışıklık olmasın. 😄 😄
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Vallahi, telefon sorunlu olarak piyasaya çıkmadı. Ekran koruyucu varsa ondan olabilir.
Galaxy A
ekranı temiz tutun yeter.cihazda herhangi bir kronik problem yok.Tabi sizin cihazda donanımsal bir sorun oluşmuştur bilmem.
RedDawnツ
Active Level 7
Galaxy A
senin cihaz bozuk diye benim kullandığım cihazda bozuk olacak değil. doğru düzgün kullan sorunsuz olsun çocuk gibi niye bikkkkktiiimm yaziyon anlamı ne
Mernik
Active Level 3
Galaxy A
pardon da zaten ben mertbeyinde telefonu bozuk yazmadim oraya ne atlıyorsunuz her şeye?
0 Likes