cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a10 kasma, donma, ısınma

(Topic created on: 09-30-2022 05:53 PM)
97 Views
DamlaYağmur
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

3.5 Yıldır a10 kullanıyorum ve şu son sürümlerden sonra böyle bir ısınma, kasma ve donma görmedim resmen. 2020 yılında asla kasma vs. yoktu. Şimdi en son sürümü güncelledikten sonra telefonumu habire yeniden başlatmama rağmen kasıyor, donuyor, ısınıyor. Dosyalardan kaynaklıdır dedim belki çoğunu sildim ve tekrar yeniden başlattım ama sorun düzelmiyor her uygulamaya girdiğimde kasıp, donuyor ve uygulamadan atıyor oyunlarda da dahil. Kayıt işlemlerinde bile kasma oluyor ve düzelmiyor. Bu sorunun bir çözümü yok mu? Hata raporu gönderiyorum düzgün yardım etmiyorlar. Yardımcı olabilir misiniz? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
yalçın84
Active Level 7
Galaxy A
Merhaba . En son sürüm güncellemsinden sonra cihazınızın daha verimli çalışabilmesi için fabrika ayarlarına dönmeniz sıfırlamanız gerekiyor. Önemli belgelerinixi yedekleme işleminden sonra sıfırlama yapmanızı öneririm ve ayrıca yeniden kurulum yaparken sadece gerekli programları yükleyin güncelleyin onların haricinde ki programları otomatik güncellemeden çıkartın. Daha verimli olacağını göreceksiniz

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Keşke A11 veya A02S alsaydın
0 Likes
DamlaYağmur
Beginner Level 3
Galaxy A
Keşke ya aşırı pişmanım bu cihazdan
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Güncelleme yapma verilerini yedekleyip sıfırla
0 Likes
Solution
yalçın84
Active Level 7
Galaxy A
Merhaba . En son sürüm güncellemsinden sonra cihazınızın daha verimli çalışabilmesi için fabrika ayarlarına dönmeniz sıfırlamanız gerekiyor. Önemli belgelerinixi yedekleme işleminden sonra sıfırlama yapmanızı öneririm ve ayrıca yeniden kurulum yaparken sadece gerekli programları yükleyin güncelleyin onların haricinde ki programları otomatik güncellemeden çıkartın. Daha verimli olacağını göreceksiniz
0 Likes
DamlaYağmur
Beginner Level 3
Galaxy A
Teşekkürler
yalçın84
Active Level 7
Galaxy A
Rica ederim
0 Likes