cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a 53 mayıs güncellemesi

(Topic created on: 06-04-2023 03:25 PM)
40 Views
a53kullanıcısı80
Active Level 5
Options
Galaxy A

bakıyorum da herkes mayıs güncellemesinden şikayettçi evet ısınma kasma veya sistemde ek uygulamalarda çökmeler mevcuttur ekteki kaspersky için sürekli bi çökmeler mevcuttur diğer konu cihaz bakımı tamamen bir rezalet arka planda uygulama engelliyorum yine çalışıyo kaspersky ye mail attım telefon günlüklerini istediler hep sorun inşallah bian önce düzelir yoksa teleaşırı ısınmadan yanacak oda kendi hataları cihaz boşta bile şarj yiyo ısınıyo

image

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende de a53 var hiç sorunsuz çalışıyor sadece şarj sırasında tesadüfen takılma gördüm oda gelecek yamalarla illaki düzelecektir onun dışında memnunum iyi cihaz 8 ram ile iyi iş yapıyorda açıkcası güzel de peki denediniz mi sıfılamayı
Galaxy A
sırlayınca bi parca düzeldi
sametsmdr1
Active Level 6
Galaxy A
Şarj esnasında telefon ısınmasın diye bütün samsung telefonlarda işlemci kendisini kısıtlıyor , ekran dokunmatik hassasiyeti bile azaltılıyor
fasuba
Beginner Level 2
Galaxy A
Sıfırlamayı deneyebilirsin, a72 cihazım kasmaya başlamıştı ve akıcı bir şekilde çalışmıyordu artık. Dün akşam sıfırladım, şu an harika çalışıyor.
Galaxy A
sıfırladım ama bi parca iyi
AsilTurk
Active Level 9
Galaxy A
A53 perfect.
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba nokiamob,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes