cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a 50 telefon niye kasar

(Topic created on: 01-20-2021 05:26 PM)
320 Views
kitapp
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonum yeni olmasına rağmen kasıyor nedeni nedir

Resolved!
19 Comments
yavuza50
Active Level 6
Galaxy A
knk ui 2.5 dan sonra başladı yeniden baslatınca düzeliyor bende de kasma sorunu var umarım düzeltirler
Solution
osmankorkmaz
Active Level 5
Galaxy A
telefonu sıfırla eğer guncellediysen sıfırladıktan sonra sorun düzelecektir. İşlemci gücü de önemli a50 nin işlemcisi fiyatına oranlı bi işlemci olduğu için düşük performans vermesi normal
kitapp
Active Level 1
Galaxy A
6 gb rem var nasıl performans vermiyor anlayamıyorum
osmankorkmaz
Active Level 5
Galaxy A
telefonda önemli olan ram degil işletim sistemi ve optimizasyondur dostum. Zamaninda iphonelerin çoğunda 2 GB ram bulunurdu ama 8 GB ram lik telefonları katlarlardı. O ios un gücüyle alakalı yani. Ayni şekilde senin telefonunun işlemcisi ile alakalı snapdragonun veya exynosun hangi islemcisini kullanıyor ona bak ve youtube da ki performans videolarına bak. Eğer o videolardaki performansı alamıyorsan yazılımsal bi sıkıntı olabilir yetkili servise goturebilirsin
yavuza50
Active Level 6
Galaxy A
A50 antutudan 200k puan veriyor nesi kötü işlemcinin samsung j7 prime ler bile kasmıyor
0 Likes
osmankorkmaz
Active Level 5
Galaxy A
antutu ya bakarak performans değerlendirmen yanlış olur. dedim zaten büyük ihtimal yazılımsal hata vardır teknik servise götürmesi lazim
0 Likes
A50users
Active Level 9
Galaxy A
2.5 den sonra kasmaya başladı A50 ler
ARDAEFEGRP38
Active Level 6
Galaxy A
Yazılım güncellemesi yükleme sakın bak bendede a50 var ben eskiden mal gibi yazılım güncelliyodum sonra baktım performans düşüyor 2020 ocak dan beri güncellemiyorum mesela

Eskiden assoluto racing de (en yüksekte) 55 60 fps alırdım şuan (en düşükte) 12

Pubg mobile eskiden (en yüksekte) 40 45 şimdi (en yüksekte) 15 20
0 Likes
kitapp
Active Level 1
Galaxy A
kanka tuh be sabah kasıyor diye güncelledim yanlış yapmışım
0 Likes
ARDAEFEGRP38
Active Level 6
Galaxy A
Kankam dikkat et bu son olsun yoksa daha da kötü ye gider zaten yeni özellikleri eksta uygulamayla yapabiliyorsun