cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a 50 takılma sorunu

(Topic created on: 04-08-2020 02:34 AM)
111 Views
zahidgüler
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar samsung a 50 kullanıyorum temmuz 2019 dan beri.  Şubat ayının son haftasından itibaren, fifa mobile oynarken sağ üstteki pause tuşuna basmama rağmen kendi kendine basmış gibi duraklama ekranı geliyor. Vk, vodafone tv mobil uygulaması, haber sitesi uygulamalarından video izlerken, ınstagramdan video izlerken de takılma sorunu oluyor. Samsung internet ve chrome daki resim içinde resim özelliği aktif hale getirdiğimde tam ekran modundayken 2 3 dk da bir ekran küçülüyor. Telefonu sıfırladım 3 4 gün düzeldi. Sonra tekrar bozuldu. Hard reset i denediğimde 1 2 kez 10 saat sürecek kadar düzeldi Sonra tekrar bozuldu. Moderatörümuz yorumunu sabırsızlıkla bekliyorum. Ne olur yardim edin.

3 Comments
zahidgüler
Active Level 1
Galaxy A
Arkadaşlar samsung a 50 kullanıyorum temmuz 2019 dan beri.  Şubat ayının son haftasından itibaren, fifa mobile oynarken sağ üstteki pause tuşuna basmama rağmen kendi kendine basmış gibi duraklama ekranı geliyor. Vk, vodafone tv mobil uygulaması, haber sitesi uygulamalarından video izlerken, ınstagramdan video izlerken de takılma sorunu oluyor. Samsung internet ve chrome daki resim içinde resim özelliği aktif hale getirdiğimde tam ekran modundayken 2 3 dk da bir ekran küçülüyor. Telefonu sıfırladım 3 4 gün düzeldi. Sonra tekrar bozuldu. Hard reset i denediğimde 1 2 kez 10 saat sürecek kadar düzeldi Sonra tekrar bozuldu. Moderatörümuz yorumunu sabırsızlıkla bekliyorum. Ne olur yardim edin.
MuhammetCan
Active Level 7
Galaxy A
a50 de sorun çok oyunlarda optimizasyon sorunlari var akici oynatmiyor
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba zahidgüler,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes