cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a 33 mu m52 mi

(Topic created on: 06-01-2022 04:22 PM)
251 Views
Öm3r
Active Level 4
Options
Galaxy A

bugun alicamda yardimci olrmusunuz ? skntlari vs hersey olabilir memnunmusunuz (kullananlar)

KIZ kullanacak.

18 Comments
yıldır12
Active Level 4
Galaxy A
M52 al her yönden daha iyi bu senenin modeli 2 modelde yani m52 samsung daha cok önem vermiş ekranına bakılacak olursak m52 de nokta ekran koymuşlar a33de su damlası nokta centik daha yeni duruyor sende bakabilirsin a33 m52 karşılaştırma epey yaz özeliklerine bak m52 daha güzel ve daha donanımlı duruyor en azından snaptrogon 778 kulanıyor
Öm3r
Active Level 4
Galaxy A
knka kiz kullanicak ya kararsiz kaldim simdi oyun oynayan biriside degil
0 Likes
yıldır12
Active Level 4
Galaxy A
Bence m52 al zaten fiyatları aynı hem a33 ten biraz daha buyuk m52 kız kulanacak diyorsun hemde uzun ömurlü olur a33 te samsung exinos kulanmiş bu işlemci fazla kulanım ömrü olmuyor m52 de snaptrogon kulanmiş m52 biraz daha uzun omürlü olur yani bu yuzden dedim yinede senin kararın derim ben
yıldır12
Active Level 4
Galaxy A
Şunuda söyleyeyim exinos ta yani a33te ısınma ihtimali yüksek ve bu yuzden yine m52 alınır diyorum cunku exinos ta ısınma oluyor samsung bu işlemcilerde sorunu cözemedi snaptrogon 778 de boyle bi sorun yok yani biz yandık siz yanmayın bende exinos aldim o yuzden tecrubelerimi soyluyorum
0 Likes
Galaxy A
Reis boşver a33 ü eğer biraz para daha eklersen a52s alır derim fena cihaz uçar gidersin
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
oğluma a52 aldım a52 çok güzel ama sosyal medya, İnternet takılırım derseniz M31 kullanıyorum 6000 miliamper batarya bu yönüyle öne çıkıyor alabilirsiniz ben memnunum.
0 Likes
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
M52 özellik bakımından daha iyi lakin M serisinden uzak dur derim. İlla bir alternatif bulursun.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Güncelleme ve One UI önemsiz ise M52
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
M serisini almanızı tavsiye etmem A serileri güzel.
0 Likes