cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yetkili servis

(Topic created on: 03-01-2021 05:59 PM)
148 Views
sadimx
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Kayseri de yaşıyorum A51 telefon şarj olmuyor ve kayseride yetkili sevis yok Buyuksehir Kayseri daha önce Samsung yetkili servis vardı. Ama uzun zamandır  cihazları kargo ile gönderilmesi gerekiyor. Yaşadığın Şehirde servis hizmeti bulunmayan telefonu almayacaksin. Samsung en büyük eksikliği yaşadığım Şehirde servis hizmeti yok.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

telefonunuzda kullandığınız sarj cihazı orjinal mi? eğer orjinalse ve bozulduysa, telefonu ve sarj cihazınızı yetkili servise iletmeniz gerekiyor. Farklı sarj aletiyle deneme yapmanızı öneririm. 

Bulunduğunuz bölgeden kargo ile telefonunuzu gönderdiğinizde işlemler hızlı bir şekilde servis tarafından gerçekleşiyor. Benim bulunduğum şehirde servis yok ve sorun olduğunda kargoyla gönderiyorum. En kısa sürede bana geri göndermişlerdi mesela. 

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

telefonunuzda kullandığınız sarj cihazı orjinal mi? eğer orjinalse ve bozulduysa, telefonu ve sarj cihazınızı yetkili servise iletmeniz gerekiyor. Farklı sarj aletiyle deneme yapmanızı öneririm. 

Bulunduğunuz bölgeden kargo ile telefonunuzu gönderdiğinizde işlemler hızlı bir şekilde servis tarafından gerçekleşiyor. Benim bulunduğum şehirde servis yok ve sorun olduğunda kargoyla gönderiyorum. En kısa sürede bana geri göndermişlerdi mesela. 

0 Likes