cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yeni a54

(Topic created on: 08-29-2023 06:58 AM)
180 Views
Mehmetalitatar
Active Level 4
Options
Galaxy A

Bu cihazı kullanan arkadaşlar varmı yeni aldım iyi ve kötü yönleri nelerdir 

8 Comments
BarışBen
Active Level 1
Galaxy A
Orta Segment Sorun Yaşamadan 4 yıl rahat gider
Galaxy A
S serisi dışında kullanmadım malum ekonomi bitirdi herseyi şimdilik iyi eksik yanları ilerde karşıma çıkacaktır
0 Likes
Fehmi17
Active Level 4
Galaxy A
+Pil süresi, kamerası(ana kamera), ekran parlaklığı ve renk dengesi başarılı rankler patlamıyor, yazılım ama bence sorunlar var, tabiki güncelleme her ay güvenlik güncellemesi alır.
-Takılmalar(ben sorunu hala çözemedim, uygulama açarken, ekran kilidi açarken bile takıldığı oluyor, garip), şarj olma hızı artık yavaş kalıyor, ekrana açılı bakıldığında değişen beyaz dengesi, ekran gövde oranı daha iyi olabilirdi hadi altta olurdu da kenralar ve üst biraz daha ince olabilirdi,ön kamerası, video sabitleme de düşük performans, gece çekimlerinde hafif ışıkda bozulan beyaz dengesi, geniş açı kamera performansı... Şimdilik aklıma gelenler...
Galaxy A
Teşekkürler yazdıklarını dikkate alacağım ona göre takip edecegim
Fehmi17
Active Level 4
Galaxy A
Titreşim motoru sesli çalışıyor ilave olarak
Fehmi17
Active Level 4
Galaxy A
Telefon hoparlörleri gayet güzel çalışıyor ayrıca BT kulaklık performansı da oldukça iyi.
0 Likes
Galaxy A
Buradan sorgulaScreenshot_20230829_070143_Samsung Members.jpg
Mtn_Arsln
Active Level 1
Galaxy A
Şu ana kadar bir kötü bir yanına rastlanamadım ama 25 watt hızlı şarjın yetersiz olduğunu düşünüyorum, benzer orta segment telefonlarda daha hızlı şarj seçenekleri mevcut. Eğer bunu dert edinmezsen başka bir kötü yok. Orta segmentte üzmeyecek güncel bir cihaz bence
0 Likes