cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yeni AOD Animasyonu calışmıyor (A52)

(Topic created on: 11-28-2022 09:58 PM)
559 Views
mamiiblt
Active Level 3
Options
Galaxy A

Bildiğim kadarıyla Android 13 ile yeni parmak izi animasyonu ve AOD animasyonu geldi, ama şu an A52 cihazında çalışmıyor. Ana ekran düzenleme geldi ama animasyonlar kayıp hala..

Resolved!
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Öyle tabi kardeşim Nasrettin Hoca mantığı gibi parayı veren özelliği alır dhdjf
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İşte millet özellikler versin diye alıyorlar S22 yi sonra S22 ciler; ne alakası var 😂
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Benim S serisi almamdaki detay kamera için ve edge ekranlı cihaz çok sevdiğim için aldımm S10 plus'ı

Bu her iki detayda A serisinde yokk
Hadi edge ekranı feda etsem bile kamera çok önemli durum böyle olunca otomatikman S serisi almamız gerekiyor 😃
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Evet kamera önemli ama S22 S21 den bir farkı yok
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Fârk var maalesef S21 de 3x hibrit zoom var iken S22 de 3x optik zoom var ve bu sayede S22 serisinde Expert raw kullanmanıza olanak tanımış oluyor s21 ve s21 plus maalesef destekleyemiyor
SercanS20FE
Active Level 5
Galaxy A
Usta bu arada S serisi olan FE modelinden de kısmışlar bu özelliği en azından Exynos'ta yok ama Snapdragon'da olur mu su an için muamma
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Evet öyle diyorlardı Fe serileride kısılmış sadece tam premium olanlara verilmiş gibi duruyor ,belki Fe serilerine 5.1 ile eklenebilir ,G780G yi bilmiyoruz ama aynı olma ihtimali yüksek gibi S21 Fe de belli değil umarım alırsınız yaa
SercanS20FE
Active Level 5
Galaxy A
Umarım hocam zaten fazla bir getirisi yoktu bu güncellemenin stabilite dışında bunu da kısarlarsa pek bir şey kalmıyor çok enteresan bir durum neden böyle bir şey yapıldı anlamıyorum
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
Bendede öyle ya sadece S'e verdiler yada bir bug ;(
0 Likes
mamiiblt
Active Level 3
Galaxy A
verip olup da gizlemiş olabilirler, goodlock da herhangi bir açma bulamadım ama gelecek ara güncellemelerle verilebilir belki
0 Likes