cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yeni A72/52/52 5G'nin fiyatları.

(Topic created on: 03-17-2021 05:30 PM)
604 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

image

Ülkemizde ki vergilere bakacak olursak A52 en az 6000 TL. 

Ekstradan A52 5G ülkemizde satılmayacak ve cihazların tüm renkleri ülkemizde bulunacak.
20 Comments
GalaxyUser61
Active Level 6
Galaxy A
off yine mi Infinity-O ekran. Gerçekten sıkıldım artık telefonlar birbirinin kopyası gibi görünmeye başladı Samsung'ta. Eskiden her gördüğüm Samsung telefonun hangi model olduğunu anlardım ama son 2 yıldır mümkün değil. Ben sıkıldım bu kamera şeklinden S10+ ta ki gibi Sağda çift kamera yapsalar bari. Bi değişiklik yapmalılar artık.
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy A
ekrana gömülü kameralar gelecek yakındır
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

6 bin olmaz 3899 TL gibi fiyat olucak A52 , 5 bine yakın olursa A72 olur Benim kendi fikrim

Eğer 6 bin olursa türkiye de beklendiği performansı taşımaz çünkü alacaklar üst bir şey almıyor alt tarafı orta segment telefon alıcak yani kısacası teknolojiden anlayan kimse o fiyata orta segment cihaz almaz diye düşünüyorum
A71FanEdition
Active Level 9
Galaxy A
fiyatlar çok kötü şoktayım şuanda A72 almak istiyordum ama A32yi zor alırım galiba
FrknReis
Active Level 3
Galaxy A
orta segment diyorsun da ozellikler geldi a serisinde olmayan artik orta diyemeyiz
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
eskiden A serisinde vardı zaten ois ve suya dayanıklılık bunlar yeni özellikler değil hatta içinde amiral gemisi işlemcisi olan bile vardı eskiden

kıscası var olan özellikleri kaldırma oluyor

samsung kendini tekrarlıyor
FrknReis
Active Level 3
Galaxy A
hayır hocam sadece belli ozellikleri koyuyordu onceden oda suya dayanaiklilik bu modeller suya dayaniklilik + ois + 90hz tazeleme hızı bircoknyeni sey var
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Var ama eğer 5 bin tl bandında olursa türkiyede bekleneni satışı yapmaz 4789tl ye S20fe varken
ahmetcansglk
Active Level 7
Galaxy A
a52 6000tl olamaz ülkemizde orta segment telefonlar 3000 4000 tl arası zaten max fiyat 4100tl olur