cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yeni A serisi (kendi yorumlarım)

(Topic created on: 03-17-2022 06:48 PM)
TabS7ege
Active Level 8
Options
Galaxy A

▪️Çok şık duruyorlar (hele hele a53 te kullanılan bakır rengi gibi olan gerçekten harika).

▪️Stereo hoparlörü A33 de bile kullanmaları iyi. 
▪️Çerçeveler sonunda p l a s t i k olmaktan kurtulmuş.
▪️Ekran A53 ve A73 için 120hz destekli (adaptif değil pili çok tüketebilir).
▪️A33 ve A53 işlemcileri birebir aynı, exynos ile birlikte geliyorlar, A33 hadi fiyat açısından önemli düşük olması gerekli de A53 neden exynos ile geldi en azından o snapdragon ile gelseydi.
▪️3 telefonun da bataryası 5000mah (A53 ve A73 ü 120hz modunda kullanmak mantıklı olabilir batarya oldukça büyük 1 günü rahat çıkartır gibi)
▪️Video çekim konusunda bildiğim kadarıyla A73 işlemcisi 4k 60fps destekliyor, en azından sadece bu model için 4k60fps desteği olmalıydı).
‼️Kutu sergiliyelim diye var galiba, içinde sadece telefon ve kablo var. Poşete koyup verseydiniz zahmet olmuş. (Şaka biryana ne olacak bu gidiş, tamam teslimat maliyetleri çok düşüyor bu şekilde ama biraz da kullanıcı dostu ol, çevrecilik bahanesi ile çıkarttınız kutulardan, neymiş herkeste adaptör varmış çevre kirliliği oluyormuş. Madem bu şekilde düşünüp adaptör koymuyorsunuz hiç yoktan satın alırken bir kutucuk seçeneği sunun da adaptörü olmayanlar kutucuğu seçerse adaptör de bedava bir şekilde verilsin. Nerdeee bu davranışlar, e durum bu olunca insan da diyor ki çevrecilik üzerinden duygu sömürüsü yapıp kar etmeyi amaçlıyor olabilir diye düşünmüyor değil. Kesinlikle geri dönülmesi gereken bir tutum. A ve M serisi bizim için ucuz olmasa da dünya için ucuz cihazlar arkadaşlar, bunları alan insanlar maddi durumda her istediğini yapamayan insanlar ve sen kutudan adaptörü bile vermiyorsun. Edep yahu!
Çerçeveler hakkında bir iki kaynak p l a s t i k demiş
Ekran hakkında hdr, hdr10+, dcip3 gibi hiçbir bilgi göremedim bilen varsa bizi de bilgilendirir ise sevinirim.
 
0 Comments