cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yeni şarj aleti almak

(Topic created on: 3 weeks ago)
184 Views
hasanA04s
Active Level 7
Options
Galaxy A
Cihazım A04s. Şuanda kullanmış olduğum şarj cihazı 15w güce sahip. Hızlı şarj aleti almak istiyorum. Samsung sitesinden 45w şarj aleti alsam telefonun bataryası bozulur veya şişer mi???

22 Comments
ᴘʀɪᴍᴇ
Active Level 2
Galaxy A
Hayır telefon maksimum 15w desteklediği için 45w destekleyen adaptör ve kablodan maksimum 15w çekecektir ve herhangi bir zararı yoktur o konuda içiniz rahat olsun 😊
hasanA04s
Active Level 7
Galaxy A
Teşekkür ederim bazı yerlerde batarya şişirir diye duymuştum da ondan dolayı sordum sıkıntı çıkmaz değil mi telefon da alsam
ᴘʀɪᴍᴇ
Active Level 2
Galaxy A
Yok sıkıntı çıkmaz merak etmeyin adaptör ve kablo orijinal olduğu sürece sıkıntı yok 😊
hasanA04s
Active Level 7
Galaxy A
Tamamdır bilgilendirdiginiz için teşekkürler bir sorum daha olacak peki şarj süresinde degisiklik olur mu ??
ᴘʀɪᴍᴇ
Active Level 2
Galaxy A
Şimdi a04s 15w destekliyor bunun ötesine geçemez o yüzden pek bir değişiklik olacağını düşünmüyorum açıkçası
hasanA04s
Active Level 7
Galaxy A
Sıkıntı yok reis ya biraz değişiklik yapmak istiyorum samsung markasını ilk defa kullanıyorum yani suan kullandığım cihaz ilk samsung ürünüm olduğu için biraz daha hem titiz bakıyorum hem de aksesuarlarında falan değişiklik yapıyorum.... Tekrardan bilgi verdiğin için teşekkürler 😊
ᴘʀɪᴍᴇ
Active Level 2
Galaxy A
Anladım aramıza hoş geldin zaten hepimiz yeni aldığımız bir telefona çok titiz bakmaya dikkatli kullanmaya çalışıyoruz sorun yok ama 45w olanlar çok pahalı diye biliyorum 25wda bakabilirsiniz ama yani telefon 15w destekliyor 25w ile de şarz etsek sıkıntı olmaz ama daha pahalı olmaması için 15w almak daha mantıklı aslında sizin kararınız tabii 😊
hasanA04s
Active Level 7
Galaxy A
Yok efendim ben zaten kendi kafama göre bişeyler yapınca afedersiniz burnum necasetten kurtulmuyor. Bu arada hoşbulduk teşekkür ederim 1 yildan beri samsung kullanıyorum inşallah ilerleyen dönemlerde samsungdan devam edicem
ᴘʀɪᴍᴇ
Active Level 2
Galaxy A
Anladım sizin tercihiniz tabii özelliklede ilerleyen zamanlarda daha iyi bir Samsung telefona özellikle a04s gibi yazılımı kısıtlanmayan bir telefona geçerseniz daha iyi bir Samsung deneyimi yaşayacaksınızdır diye düşünüyorum 😊