cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yazılım

(Topic created on: 12-06-2020 11:16 PM)
404 Views
Burakcan
Active Level 2
Options
Galaxy A

Galaxy A30 da Android 9a geri dönmek istiyorum ama olmuyor bilgisi olan var mı. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Burakcan,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. 

Yazılım güncellemesi ile birlikte güvenlik ilkesi de güncellendiğinden dolayı, eski sürüme geri dönülemiyor. Belirtmiş olduğunuz yönde cihazınıza gerçekleştireceğiniz yetkisiz müdahelelerde, cihazınızda kalıcı sorunların oluşması durumu yaşanabilir.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bootloader sürümü izin vermiyor dönmene.Ekstradan bootloader ı kırarsan garanti dışı kalacak cihazın.
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Maalesef öyle bir şey yapma şansınız yok güncellemeler geri alınamaz
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
tafsiye etmem bide 2021 ortasinda a30 andorid 11 alacak sitabil guncellems olacak deniliyor bekleyin 11 derim
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A

Android 10 yazılım güncellemesi ile birlikte eski sürüme geri dönme özelliği kaldırılmıştır 

Galaxy A
Maalesef bootloader izin vermediğinden geri dönemezsiniz ve bootloader kırmanızı tavsiye etmem ki zaten tam olarak nasıl kırılıyor pek bir bilgim yok yani dönemezsiniz android 11 bekleyin daha iyi bir güncelleme olacak
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
merhaba geri donmek istersen ayni boatloader sürümü olan yazılımı bulman gerekir android 9 a donme ihtimaliniz yoktur
0 Likes
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Burakcan,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. 

Yazılım güncellemesi ile birlikte güvenlik ilkesi de güncellendiğinden dolayı, eski sürüme geri dönülemiyor. Belirtmiş olduğunuz yönde cihazınıza gerçekleştireceğiniz yetkisiz müdahelelerde, cihazınızda kalıcı sorunların oluşması durumu yaşanabilir.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes