iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Yazılım sorunu

(Konunun oluşturulma tarihi: 12-03-2021 06:41 PM)
muratdeniz
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A

Mayıs ayında bir telefon aldım ve orada konturol ettim babamı 3g ile aradım görüntülü konuştum sonra yazılım geldi artık tüm yaşlıların yüzünü göremez olduk bu nasıl bir düzen yıllardır 3g ile konuşuyorduk şimdi konuşamazsınız derler burada kimin istediği oluyor bu nasıl bir kanun kendi paranlar kendi dakikalarında onlar nasıl bir hüküm veriyor neden hep onlar haklı oluyor ben 3g Samsung da var diye aldım beni edebimle büyüten insanlarin 3g görüntülü arayıp konuşamazsın diyen her kese hakkımı helal etmiyorum kaç servis dolaştım bu dünyada dolandırıcılara destek sonsuz veriyorlar şimdi daha kötü oldu klayya kendi kendine kayboluyor msm arka bilenda gözüküyor telefon ağırlaştı bu işi yapanpar bıraksın yeni aldım hiç memnun değilim gelin alın sizler kullanın 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba muratdeniz,

Android 11 sürümüne yükselttikten sonra görüntülü görüşme için öncelikle VoLTE özelliğinin operatör tarafından aktif edilmiş olması gerekiyor.

Bazı cihazlarda operatör aktif etmiş olmasına rağmen cihaz üzerinden VoLTE seçeneğinin aktif edilmesi gerekiyor.

• Ayarlar
  • Bağlantılar
  • Mobil ağlar
  • VoLTE aktif edilmeli.

Bazı cihazlarda VoLTE menüsünü açma/kapatma seçeneği olmayabilir operatör tarafından talep edilmesi durumunda açılmaktadır.

Telefon > Sağ üst köşedeki üç nokta > Görüntülü arama seçeneği > Her zaman sor ve Varsayılan Telefon uygulaması seçerek kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca kontrol edilmesi gereken alanlar aşağıdaki gibidir;

Arama kısıtlama /Yönlendirme durumunun kontrol edilmesi:
1. Telefon > Ayarlar > Numara engelleme
2. Telefon > Ayarlar > Diğer ayarlar > Arama yönlendirme > Görüntülü aramalar
3. Telefon > Ayarlar > Diğer ayarlar > Giden aramayı engelleme > Görüntülü aramalar
4. Operatöre ait app’den hat durumunun kontrol edilmesi. ( Örneğin Turkcelll için; Dijital Operatör > Yardım > Mobil Arama Bağlantı Kontrolü)
5. Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla > Fabirka ayarlarına dön

Tüm kontrollere rağmen sorun devam ettiği takdirde sim kart profilinin kontrolü/sıfırlanması için hizmet aldığı operatörle görüşme sağlayınız.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
7 Yorum
muratdeniz
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Sabahtan beri ararsınız niye cevap vermezsiniz tüm herşeyi şikayet edeceğim millet sizlerin oyuncağı değil işinizi düzgün yapın dalga geçmeyin uyanın millet yazım cimere bunlar işe oyuncak diyor dalga denizde olur garantisi bitince mı bakacaksın bu nasıl bir Samsung hiç kimse birşey yapmıyor telefonun içine ettiniz klavya yok oluyor geri geliyor zor kullanıyorum artık bırakın bu Samsung ben tüm yerlere paylaşacagim kimin suçu varsa cezasını çeksin bedava almıyoruz bu telefonu
DEVILxNR
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Abi o senin sorunun mesela bende annemin telefonunun klavyesinin dosyalarını silmiştim klavye çalışmıyordu klavye uygulaması yüklemeni öneririm
muratdeniz
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Aynen gönlü güzel kardeşim benim hiç bir yere yazamıyorum bir yere yazıp kopyala yapıştır ile yazıyorum gece format atıp cimer ve tüm yerlere yazacağım yazılımı yapanlar milletler dalga geçiyor yeni telefon böyle olur derler gelsin alsınlar kendileri nasıl kullanacak iyice nefret ettim Samsung hepsi böyle bir kişide değil kardeşim
0 Övgü Puanı
muratdeniz
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
bak ne yaptın aldığımdan beri kullanamıyorum bu nasıl bir Samsung bir senedir tüm telefonlar yazılım yüzünden kullanılmıyor aksın yavaşladı sizler işinizi düzgün yapamazsınız onu iyi anladım devlet uğraşsın sizler laf anlamıyorsunuz Screenshot_20211203-192336_One UI Home.jpg
0 Övgü Puanı
muratdeniz
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Msm yazma yeri arka planda açıyor oda benim suçum o yazılım yapanda sorun yok bu nasıl yeni telefon a31 aldığımdan beri hiç memnun olmadım yazılım geldice temelli bozuldu devlet buna susarsa milletini
0 Övgü Puanı
muratdeniz
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A

Msm yazma yeri arka planda açıyor oda benim suçum o yazılım yapanda sorun yok bu nasıl yeni telefon a31 aldığımdan beri hiç memnun olmadım yazılım geldice temelli bozuldu devlet buna susarsa milletiniScreenshot_20211203-222738_Phone.jpgScreenshot_20211203-224233_Samsung Internet.jpgScreenshot_20211203-223122_Samsung Members.jpg

0 Övgü Puanı
Çözüm
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba muratdeniz,

Android 11 sürümüne yükselttikten sonra görüntülü görüşme için öncelikle VoLTE özelliğinin operatör tarafından aktif edilmiş olması gerekiyor.

Bazı cihazlarda operatör aktif etmiş olmasına rağmen cihaz üzerinden VoLTE seçeneğinin aktif edilmesi gerekiyor.

• Ayarlar
  • Bağlantılar
  • Mobil ağlar
  • VoLTE aktif edilmeli.

Bazı cihazlarda VoLTE menüsünü açma/kapatma seçeneği olmayabilir operatör tarafından talep edilmesi durumunda açılmaktadır.

Telefon > Sağ üst köşedeki üç nokta > Görüntülü arama seçeneği > Her zaman sor ve Varsayılan Telefon uygulaması seçerek kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca kontrol edilmesi gereken alanlar aşağıdaki gibidir;

Arama kısıtlama /Yönlendirme durumunun kontrol edilmesi:
1. Telefon > Ayarlar > Numara engelleme
2. Telefon > Ayarlar > Diğer ayarlar > Arama yönlendirme > Görüntülü aramalar
3. Telefon > Ayarlar > Diğer ayarlar > Giden aramayı engelleme > Görüntülü aramalar
4. Operatöre ait app’den hat durumunun kontrol edilmesi. ( Örneğin Turkcelll için; Dijital Operatör > Yardım > Mobil Arama Bağlantı Kontrolü)
5. Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla > Fabirka ayarlarına dön

Tüm kontrollere rağmen sorun devam ettiği takdirde sim kart profilinin kontrolü/sıfırlanması için hizmet aldığı operatörle görüşme sağlayınız.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı