cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yavaş Şarj

(Topic created on: 12-29-2021 03:56 PM)
347 Views
albayrkhakan
Active Level 5
Options
Galaxy A

Merhabalar, Telefonum A71 ve son zamanlar da telefon aşırı şekilde yavaş şarj oluyor. 1.30 saatte dolan telefon 2-2.30 saatte doluyor. Sebebi nedir sizce ?

Ayriyetten şarjım 90dan 100e 5dk da doluyor niye böyle anlam veremiyorum...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba albayrkhakan,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

8 Comments
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy A
Hızlı şarj açıkmı Bi bak
albayrkhakan
Active Level 5
Galaxy A
hızlı şarj açık
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Knk güncelleme ile gelen Bi sorun galiba Bi hata raporu oluştur derim
0 Likes
albayrkhakan
Active Level 5
Galaxy A
öyle yapacam
usta55
Active Level 7
Galaxy A
Adaptör ,kablo,şarj soketi bunlardan birinde sıkıntı olması muhtemel diyorum ama öncelikle yazılımsalmı sorun kontrol etmek için cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın ve sonra tekrar kontrol edin sorun devam ederse saydığım üçünden birinde sorun var demektir orijinal Adaptör ve kablo kullanmaya dikkat edin
0 Likes
albayrkhakan
Active Level 5
Galaxy A
adaptör ve kablo yeni değişti bir kaç ay önce, ve samsungun kendi servisinde değişti orijinal yani, büyük ihtimal ben yazılımsal diye düşünüyorum.
0 Likes
usta55
Active Level 7
Galaxy A
Sıfırlamayı denedinmi cihazı
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba albayrkhakan,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​