cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yardım

(Topic created on: 05-27-2024 12:03 PM)
222 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A
Dostlar telefon bazen bir anda donuyor dokunmatik hiç bir şekilde çalışmıyor ve sürekli oluyor nabacam ekran donuyor hareket ettiriyorum cevap vermiyor sonra kendine geliyor nabacam telefonu yeniden başlattım düzelmedi 
Resolved!
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
çok ufak takılmalar bende de oluyor ama saniyelik belki bir belki 2 saniye sürüyor ama önemli olan ne kadar sürdü sende uzun mu sürüyor kısa mı
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
uzun sürüyor baya mesala az önce membersda kaydırma yaparken ekran uzun süre donup kaldı hiç tepki vermedi sonra tepki vermeye başladı
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
eğer bu sorun daha bugün ilk kez olduysa ve cihaz herhangi bir hasar vesaire almadıysa dediğim gibi şarj aletinden kaynaklı olabilir İlk etapta yapacağım farklı bir adaptör ve kablo denemek ve cihazı varsayılan ayarlarına sıfırlamak olmalı çünkü ekran eğer ortada hiçbir sebep yoksa bir anda arızaya geçmez
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung Internette gezinirken başladı bide sonra oradan çıkınca her yerde yapmaya başladı
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
cihazın ısısı ne durumda Yani sıcak mı şu an cihaz bazen ısınma kaynaklı da tepkiselliği zayıflıyor cihazın mesela ben de öyle oluyor ama dediğim yolları sen bir dene öncelikle belki de uygulama kaynaklı bir hata olabilir yani yazılımsal da olabilir
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ya daha şimdi dokunmatik tepki vermedi bu sefer telefon şuan gayet soğuk
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
bak benim geçmiş konularıma gir daha yeni paylaştım dokunmatik ekranın kalibrasyonu ile ilgili bir konum var grupta onu oku ama dediğim gibi yukarıda da yazdığım yöntemleri dene
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bir tane siyah vardı onla bı deneyim birde bir sıfırlama yapayım sonra tekrar deniyim tamam bı bakarım
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
forum'da arama yerine dokunmatik ekran kalibrasyonu yazınca benim konum çıkıyor zaten onu oku orada bir uygulama var onu indir
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yaptım ama sensivity 2 yaptım 1 Yoktu faydası olur umarım