cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yardım

(Topic created on: 05-27-2024 12:25 PM)
84 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A
Dostlar telefon bazen bir anda donuyor dokunmatik hiç bir şekilde çalışmıyor ve sürekli oluyor nabacam ekran donuyor hareket ettiriyorum cevap vermiyor sonra kendine geliyor nabacam telefonu yeniden başlattım düzelmedi 
20 Comments
rcparda
Active Level 6
Galaxy A
Servise götürebilirsin ama sıfırlamadsn götürme sıfırla bir dene ne olacak sonuç.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Öyle yapıcam az önce membersta yine telefon dondu dokunmatik çalışmadı bı sıfırlama yapıyım en iyisi teşekkürler
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
şarj aleti orjinal mi
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Eskisi orjinal idi ama o yıpranmış dı artık evde s20 fe nin kutusundan çıkan adaptör ve kablo vardı onunla şarz ediyorum baya oldu onu kullanalı ama orjinal olduğunu eminim
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
bu sorun ne zamandır var çünkü genelde ilk neden bu sorunun oluşmasındaki şarj aletini veya kablonun cihaza dengesiz voltaj vermesinden kaynaklı
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Daha bugün oldu ve az önce o andan beri sürekli tekrar ediyor ama şarz aleti kablo orjinal eminim
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
yine de farklı bir şarj aleti ve kabloyla tekrar dener misin bir de o şekilde gözlemle bakalım
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Nasıl oldu anlamadım bende ana ekranda gezinmeye başlayınca bazen ekran donuyor hiç tepki vermiyor nereye basarsam basıyım ilk defa karşılaşıyorum bu durumla );
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Uygulamalarda da aynı keza donup kalıyor dokunmatik çalışmıyor o an sonra tepki vermeye başlıyor