cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yardım

(Topic created on: 02-18-2024 01:42 AM)
41 Views
pastelboya
Active Level 4
Options
Galaxy A
Play storeda bir uygulama indiriyorum birkaç saniye sonra indirme iptal oluyor oyunlardada öyle bir fikri olan var mı ?
0 Likes
Galaxy A
Hocam telefon android 14 aldı mı veya şuan android 14 kullanıyor musunuz eğer kullanıyorsanız ayarlardan play store güncellemeleri diyip güncelleyin en son 76 mb gibi bir güncelleme vardi
0 Likes
Galaxy A
Olduysa çözüm olarak işaretlersen sana zahmet
0 Likes
pastelboya
Active Level 4
Galaxy A
Benim Android 13
0 Likes
Galaxy A
Hocam siz genede ayarlardan gidin bakın ayarlar>google play güncellemeleri>indir>teelfonu yeniden başlat düzelmesi gerekiyor
0 Likes
pastelboya
Active Level 4
Galaxy A
Yok hocam düzelmedi ekranda bir şey beliriyor yükle butonuna bastıktan sonra ama oda **bleep** sanırım benden bir doğrulama isticek indirme yapabilmek için ama oda anında gözüküp kayboluyor sanırım sıfırlama yapçam
0 Likes
Galaxy A
Hocam indireceğiniz şeyin apk sini deneyin sıfırlamak çözüm yaratmaya bilir kişisel veriler gidebilir
0 Likes
Galaxy A
Android arşivleri yazar apk da onları indirin mesela benim play storemde huawei sağlık yoktu apk indirdim şuan sorunsuz kullanıyorum
0 Likes
pastelboya
Active Level 4
Galaxy A
Çok bişey yok zaten samsung cloud üzerinden yedekleme yaparım yeter bana o yarına kadar bekleyim bakım öyle olurda olsun ben bu sorunu kökten çözmek istiyorum yarına kadar beklicem hala olmadı sıfırlama yapıcam
0 Likes
Galaxy A
Hocam siz gene bakın şu apk işine baktınız olmuyor sıfırlama yapın
pastelboya
Active Level 4
Galaxy A
Bi yarına kadar bekleyelim de bakarız