cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yardım

(Topic created on: 01-20-2022 07:54 PM)
146 Views
mehmethan
Active Level 4
Options
Galaxy A

Bugün telefonumu şarja taktım hızlı şarj olarak şarj etmeye başladı yazısı çıktı %60 idi,yarın saat snra geldiğimde halen daha %60 da kalmış neden öle yapmış olabilir?cihaz a52

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Şarj aletinde ya da şarj soketinde sorun olabilir Başka bir uyumlu şarj aletiyle deneyin sorunun sebebi ortaya çıkar Şarj olursa şarj aletinde, olmazsa şarj soketinde sorun var demektir Önce Şarj girişini temizleyin Düzelmezse duruma göre şarj cihazını değiştirmek yada bir yetkili servise başvurmak gerekir

View solution in context

0 Likes
3 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Konu ile ilgili olarak yazılımsal hata olabilir cihazı sıfırlayın Ayrıca bu durumun tekrar olması halinde cihazı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edildi bu durum Bir daha olmaz ise sorun yok demektir Ayrıca cihazdan Tam performans almak için de mutlaka yazılım güncellemelerini yapın
0 Likes
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Şarj aletinde ya da şarj soketinde sorun olabilir Başka bir uyumlu şarj aletiyle deneyin sorunun sebebi ortaya çıkar Şarj olursa şarj aletinde, olmazsa şarj soketinde sorun var demektir Önce Şarj girişini temizleyin Düzelmezse duruma göre şarj cihazını değiştirmek yada bir yetkili servise başvurmak gerekir
0 Likes
mehmethan
Active Level 4
Galaxy A
Hızlı şarj oluyor yazısı yazıpta şarj olmaması yani ilk defa görüyorum 1 aylık cihaz daha sıfır aldım,en sonunda samsungtan vazgeçicem
0 Likes