cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yardım menüsündeki imleç kontrolü

(Topic created on: 11-28-2020 02:52 PM)
296 Views
1emrekaya1
Active Level 8
Options
Galaxy A

Herkese merhaba arkadaşlar
Yardım menüsü'nün avantajlı bir özelliği olan imleç kontrolü ile ilgili sıkıntı yaşıyorum.Sorunum şu şekilde:
Örneğin bildirim panelini imleç kontrolü ile açmak istiyorum,dolayısıyla aşağı yönlü oku kullanmam gerekiyor,fakat yukarı yönlü oka basınca aşağıya çekiyor,yani anlayacağınız bütün işlemler imleç kontrolünde ters çalışıyor.Bir örnek daha vereyim:
Herhangi bir bildirimi sağa veya sola atarak bildirim panelinden temizlemek istiyorum.Sağa atacağımı varsayarsak sol yönlü oka,sola atacağımı varsayarsak sağ yönlü oka basmam gerekiyor halbuki bu işlem ters,doğru orantılı değil.Bunu nasıl çözebilirim?Başka bu sorunu yaşayan var mı?

3 Comments
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Bu durumu video ile beraber members uygulamasından hata raporu olarak gönderebilirsin.
Gelecek güncellemeler ile düzeltilebilir.
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy A
Yanıtın için teşekkür ederim dostum,ekran kaydı alma özelliği bende yok şuan android 11 ile gelecek 3.parti uygulamalar ilede kayıt almak istemiyorum zaten yüklemiyorum orjinalliği bozmamak adına
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Megas61,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle bu soru ile foruma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durumu, uzaktan erişim ile sizinle beraber kontrol edip, daha detaylı yardımcı olabiliriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD