cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yardımınıza ve Yorumlarınıza İhtiyacım Var Dostlar...

(Topic created on: 06-11-2024 02:08 PM)
219 Views
VEZİROĞLU
Active Level 4
Options
Galaxy A
Babam uzun zamandır Samsung marka telefon kullandığı için ona güncel ve yeni bir Samsung marka telefon almak istiyorum. Bu benim ona ilk telefon hediyem olacak. Hep o bana alırdı. Şimdi sıra bende. Elindeki telefon Samsung'un en eski ve ilk dokunmatik telefonlarından. Babama çok sorun çıkarmayacak, arıza vermeyecek ve uzun ömürlü gidecek bir telefon almak istiyorum. Şu an alabileceğim 3 adet telefon var (Faturama Ek). Bunlar içinde kullandığınız varsa artı ve eksi yönleriyle bana hangisini almam gerektiğini söyler misiniz? Yardım ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
1: A24
2: A35
3: A55
10 Comments
Yavuz86
Active Level 8
Galaxy A
Bunların arasından en iyisi A55
geceisigi
Active Level 7
Galaxy A
Yani a35 olabilir çok anlamıyorum telefonlardan ama
yusuf_A54
Active Level 7
Galaxy A
A55 mantıklı bir seçim olacaktır, exynos 1480, exynos 1380 e göre baya performans artışı sağladı buhar haznesi olarak geniş ve ısınma yapmaz malzeme kalitesi olarak üzmez çerçeveler metal arkası cam ön yüzey gorilla glass victus+ Yani kısaca büçeniz çıkacak ise 20k veya 19k A55 derim Yada 16k - 15k gibiysede A35 e bakın derim A24 performans olarak biraz düşük kalabilir tercih sizin.
VEZİROĞLU
Active Level 4
Galaxy A
Yusuf bey yorumunuz için çok sağolun. Hem açıklayıcı hem aydınlatıcı oldu benim için. Tabii bu kadar özellik arasında elektronik ürün biraz da şans işi. Umarım şansıma sağlam ve güzel bir telefon alırım babama. Tekrar çok teşekkür ederim
yusuf_A54
Active Level 7
Galaxy A
Rica ederim.🙏
Galaxy A
Bütçe biraz daha çıkarsa S23 fe
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
bütçe sorun değilse A55 çok memnun bırakır(şarj süresi,ısınma,hız,kamera vb.için).
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
aslında 3 cihazda işini görür ama almışken en iyi seceneği almak daha iyi.
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
a55 al yada a35