cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

YETTİ ARTK

(Topic created on: 06-02-2020 06:35 PM)
192 Views
alyx
Active Level 9
Options
Galaxy A

A70 kullanan herkesin derdi aynı. Cihaz sorunlu arkadaş! Google Play'de bile kasar mı bi telefon ya. Yeri geliyo uygulamadan atıyo, yeri geliyo uygulamayı kullandırtmıyo, yeri geliyo acayip kasıyo. Yeter artık ya cidden yeter. Bir an önce sorunlarımızı çözün. Ben bu telefonu böyle kullanmak zorunda değilim. 1 günüm huzurlu geçmiyor. Sağolsunlar destek ekibi de 10 numara çalışıyor. Kopyala yapıştır yapmaktan başka bir şey bildikleri yok. 

12 Comments
ardaS23Plus
Active Level 5
Galaxy A
hata raporu işe yaramıyor
alyx
Active Level 9
Galaxy A
Ordaki sistem de aynı. Kopyala yapıştırdan ibaret
0 Likes
F3ls3f3s1z
Active Level 4
Galaxy A
A Serisinin çoğunda sorun var zaten !
DenizÇubu
Active Level 6
Galaxy A
içimdeki herşeyi yazmışsın valla 👏👏
alyx
Active Level 9
Galaxy A
birimizin yapması gerekiyodu
0 Likes
FatıhA70
Active Level 6
Galaxy A
pilin hızlı bittmesi harici herhangi bir sorun yaşamadım
wild_planet
Active Level 7
Galaxy A
Valla beyler şahsen pil bitmesi özellikle benim canımı sıkan durum. Ona keza kasma oyunlarda ısınma da cabası. Gerekmediği müddetçe yani sıkça bana çoklu ışlem gerekmediğinde, son 4-5aylık A50 kullanımım ve 2 haftalık android 10 güncellemesi ile birlikte A70 kullanım sürecinde güç tasarruf modu kullanan bir kullanıcı olarak öncekine nazaran ve bu sürecin sonunda yaptığım çıkarımda gerçekten pilde oyun oynamadığım halde bariz **bleep** var.
HakanKoca
Active Level 3
Galaxy A
Arkadaslar eski a serisi telefonlar iyiydi fakat yenilenen a seri telefonlar bana göre iyi değil bir samsung telefon alıcaksınız s ve not serisi dışında almamaya çalışın
0 Likes
KUDRETT
Active Level 7
Galaxy A
m serisi on numarar
0 Likes