cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

YAZILIM

(Topic created on: 05-19-2020 04:44 AM)
259 Views
bozkurt0606
Beginner Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba yeni aldığım samsung a70 marka tefonumdan hiç memnun kalmadım ısınma ve oyundan atma gibi sorunları yaşıyordum servise götürdüm yazılım sorunu dendi ve yazılım atıl dı ama yine ayni sorunla karşılaştım anladığım kadarıyla bu yazılımsal sıkıntıyı sürekli yaşayacağım o yüzden telefon değişimi talep ediyorum sadece telefonda almadım buzdolabı ve tv de samsung tercih ettim bu konu ile ilgili cvp verseniz sevinirim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba bozkurt0606,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

7 Comments
DeadForest
Active Level 8
Galaxy A
Yazılım attırmak işe yaramaz genel A70 ler sorunlu Samsung güncelleme ile düzeltmeye çalışır sen gelen güncellemeleri kontrol et
bozkurt0606
Beginner Level 5
Galaxy A
bilgi için teşekkürler güncelleme 7 mayısta geldi telefon otomatik yükledi daha önce de o şekilde serviste çözüldü yine ayni hem çok ısınıyor hem oyunlardan atıyor
UtkuGorkem
Active Level 5
Galaxy A
A70'e gelen Android 10 güncellemesi sorunlu. Düzeltecekler bu ay içinde. Düzeleceğini umuyoruz.
bozkurt0606
Beginner Level 5
Galaxy A
teşekkürler yorum için ayni sorun var mı? sizde şuan 2 ay oldu alalı bu sorunları yaşıyorum
theobliviated
Active Level 3
Galaxy A
herkes aynı sıkıntıyı yaşıyor daha 5. ayında telefonumun sarji 1 yillik telefon gidi davranmaya basladi bazi durumlarda isinma da soz konusu yeni guncellemeyi bekliyoruz umarim sorunu cozerler yoksa telefondan umudumu kesecegim...
FatıhA70
Active Level 6
Galaxy A
düzeltme güncellemesi yollamazsa samsung kendi kaybedecek
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba bozkurt0606,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD