cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

YAZILIM GÜNCELLEMESİ HATASI ÇÖZÜLMEDİ

(Topic created on: 09-30-2021 03:10 PM)
102 Views
asil12
Active Level 1
Options
Galaxy A

Daha öncede yazmıştım A11 yazılım guncellemesi sonrası hatalar çözümlenmedi 

Defalarca müşteri hizmetlerini aramamave teknik servise gitmeme rağmen sorun çözülmedi 
(1)Mail adresimi tanimlayamadigimi ve servis arkadaşlarına mail adresimi ve şifremi kendilerine yaptırdığım halde kabul etmiyor ve bana verdikleri cevap başka bir mail adresi kullansanız olmazmı
(2)çağrı görüşme sırasında ekranın yukarı çıktığını ve yine bunu servis arkadaşlara göstermem ve ekran görüntüsü almalarına rağmen yine telefonum normalmiş ve aynı şekilde gelen çağrıyı görüşme sonlandırmak için tuş kilidini açtıktan sonra yukarı çıkan ekranı aşağı çekip çağrıyı sonlandirabiliyorum bunuda servis arkalara teyit ettirdikten sonra bana verilen çözüm önerisi cihazın kendi özelliğiymiş 
(3)teknik servise 3'ü kez verdiğimde yine hata yok denilip cihazımi teslim aldım bu seferde yakınlık sensörünü bozdular bunun kendilerinden kaynaklı olduğu seyledimgide saçma cevaplar aldım
(4)ve yine servisten aldıktan sonra cihazim iyice kasmaya donmaya başladı eski telefona yeni sürüm uygulama yüklenir ama telefon kaldırmaz açmakta zorlanır hesabı 
(4)numara kayıt yapmak için cihaz sorar nereye kaydedilsin diye sim kartı seçiyorum ama her numara kayıt ettiğimde soruyor nereye kayıt edilsin diye
(5)mesajlar bölümünde sağda 3 nokta oluyor SÜREKLİ (Y) harfi çıkıyor sohbet ayarları komutları takip ediyorum onay veriyorum numaramı giriyorum ama yine kayıt edilmedi yanıtını alıyorum 
(6)Servise her götürdüğümde telefon haliyle sifirlandigi için bütün yüklü uygulamaları yeniden yüklemek zorunda kalıyorum sifirlandigi için güncelleme yapıyorum ve bütün bilgilerim siliniyor
(7)oğluma ait Gmail adresini kaldırıyorum bununda bilgisini verdim ama ne hikmetse yeniden oğluma ait Gmail adresi cihazda cikiyor
2 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben telefonu götürdüm uygulamalar yanıt vermiyor diye adam yazılım atmadı illa bana gösterecen diye bundan sonra Samsung pişmanlıktır
asil12
Active Level 1
Galaxy A
Maalesef ki Samsung ta teknik servisin olduğuna inanmıyorum hata ve sorun karşısında bilgisizlik hat safhada ve ukalalık cabası
0 Likes