cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

YASAL UYARI başlıklı mesaj aldım

(Topic created on: 08-01-2021 12:58 AM)
430 Views
Kalopsıa
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonum servisten yeni geldi ve değişim yaptılar lakin bu sabah bir mesaj geldi benim telefonumun imei siyle aynı imei(bir rakam eksik sonda) NOLU CİHAZ KAYIT DIŞIDIR 120 gün sonra kapanıcaktır

Satın aldığınız yere başvurunuz diyor ve ne yapacağımı bilmiyorum nasıl böyle bişey olabilir. Telefon geldiği gibi arızalı çıktığı için göndermiştim değiştirdiler ama bekleme süresi neredeyse 20 gün 1 aydır telefonumun gelmesini bekliyorum şimdi böyle birşey çıkıyor karşıma ilgisizlik resmen.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Kalopsıa,

Sizlere iletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Yaşamış olduğunuz durumu daha detaylı inceleyebilmemiz ve takip edebilmemiz adına 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmak isteriz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

15 Comments
eyotech
Active Level 8
Galaxy A
😨 telefonunuzun imei'si klonlanmış, acilen aldığınız yere başvurun ne gerekiyorsa yapılsın
0 Likes
Kurtam08
Active Level 5
Galaxy A
Geçmiş olsun. Telefonuzu birisi klonlamış. Mobil bankacılık hizmetlerinizi hemen iptal ettirin. Online para transferi yapmayın hatta sosyal medya hesaplarınızı dahi kullanmayın. Hemen operatörünüzü ve cep telefonu markasının müşteri hizmetleriyle iletişime geçin size yardımcı olacaklardır. Gerekirse savcılığa suç duyurusunda da bulunun.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Link üzerinden adını ,soyadınızı ,servise verdiğin takip numarısnı ve yaşadığınız durumu iletin size dönüş sağlayacaklardır

https://contactus.samsung.com/customer/contactus/formmail/mail/MailQuestionGeneralNew.jsp?siteId=45
Kalopsıa
Active Level 1
Galaxy A
Dediğiniz şeyi yaptım cevap bekliyorum 🥶🥶
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Samsung yetkili servisindemi yapıldı işlem?
Kalopsıa
Active Level 1
Galaxy A
Evet
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
O zaman hiç korkulacak bişey yok. Telefonun ana kartı değiştiyse ondan gelmiştir mesaj. Servis kayıtlandırır onu. Bankacılık hizmetlerini iptal ettirmekle uğraşmayın. Alfatürkün dediği gibi yapın isterseniz. Yardımcı olurlar. Sorun olacağını sanmam. İşlemi yetkili servis yapmış :)
Kalopsıa
Active Level 1
Galaxy A
Korkmamak elde değilki abicim madem böyle bişey olacak haber verin soğuk soğuk ter atıyorum
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Sen dediğim yere yaz sana geri dönüş sağlayacaklardır