cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Wifi güvenli mod nedir ?

(Topic created on: 03-27-2023 02:52 PM)
427 Views
Cembeeaaa
Active Level 1
Options
Galaxy A

Soru yukarıdaki gibi ,geliştirici seçeneklerinde böyle bir şey var ,internetten bakıyorum fakat bir şey bulamadım .İlla ki bilgisayarda güvenli moddan bahsediyor .Piliis,nedir bu ?😅İşimize yarar mı ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Wifiye bağlanman durumunda wifi dengesini, hızını, performansını düzenler. Ama geliştirici seçeneklerde bulunan ayarları kullanmayın. Aksi taktirde cihaz zarar görebilir.

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Galaxy A
Sadece düzenli akışa sahip ve adreslerin güvenilirliği belli olan,yani ibb wifi gibi ama çokta güvenme.Eger sürekli wifi üzerinden bağlantıda kalıyorsan evet işe yarar ama geliştirici seceneklervtest amaçlı ve garantisi yok oradaki bilgilerin.
Cembeeaaa
Active Level 1
Galaxy A
hızı etkiler mi mesela ?Modemden bağlanıyorum genelde ,arada bi 10-15 metre mesafe var .Modeme yakınken sinyal güçlü fakat salondayken sinyal çok azalıyor .Daha önceki telefonda böyle sorunlar yaşamıyordum.Şimdiden teşekkürler 😊
Galaxy A
Maalesef hayır,etkilemez.Wifi kuvvetlendirici satın alıp kullanmanız gerekiyor.
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Wifiye bağlanman durumunda wifi dengesini, hızını, performansını düzenler. Ama geliştirici seçeneklerde bulunan ayarları kullanmayın. Aksi taktirde cihaz zarar görebilir.

0 Likes