iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

WiFi bağlantısı

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-03-2022 12:21 PM)
ibraa21
Beginner Level 3
Seçenekler
Galaxy A

Dünden beridir WiFi bağlantısı olmuyor bende eve geldiğimde ilk başta WiFi arama açılıyordu ama bağlantısı hatası diyordu sonra da kökten açılmamaya başladı kapatıp açtım okadar telefonu modemi de resetledim nafile yardımcı olursanız sevinirim 

2 Yorum
Oğuz-GalaxyS21-5G
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Telefonun ağ ayarlarını sıfırlayın kardeşim baktınız olmuyor cihazı komple sıfırlayın diyeceğim size
Çözüm
Manavgat
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba ibraa21,

 

Sıfırlama işlemini uygulamanıza rağmen yaşadığınız durum devam ediyor ise cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD